Ušli jsme dlouhou cestu, abychom mohli říct – prodáváme nemovitosti JINAK. Prodej nemovitostí totiž není jen o létech praxe a stovkách podepsaných smluv. Naši práci stavíme především na pochopení potřeb prodávajících a následně samozřejmě i kupujících.

Prodávající chce většinou prodat rychle a za nejlepší možnou cenu. Profesionálně natočená videoprohlídka nabízí kupci virtuální vstup do nemovitosti, aniž by ztrácel čas osobní návštěvou. Navíc získá spoustu odpovědí na otázky, které vyvstanou po shlédnutí klasické inzerce.

Naše videoprohlídky

Více než 10 let zkušeností

S natáčením interiérů i exteriérů nemovitostí jsme začali jako jedna z prvních realitních kanceláří v České republice a nyní patříme ke špičkám v oboru.

V interiérech používáme speciální kameru s ručním stabilizátorem, který zaručí plynulý pohyb natáčených záběrů. Také vlastníme veškeré licence pro létání s dronem a neustále se zdokonalujeme v natáčení efektních záběrů i následné postprodukci. Výsledkem je video inzerát, který provede kupujícího nemovitostí a ukáže mu její přednosti, jako by nemovitostí právě procházel. Vyhneme se tak davům realitních turistů a prodej nemovitosti proběhne mnohem rychleji.

 

Bylo to neuvěřitelně pohodlné a rychlé. Záběry z našeho domu i okolí byly natočené během asi hodinové návštěvy realitní makléřky a do cca čtyř dnů byl videoinzerát umístěn na realitních serverech. Vůbec jsem nepočítala s tak rychlou odezvou na inzerát.

Klára V., Brno, 5. 5. 2017

 

Náš tým práce baví

Co tým Reality jinak spojuje? Podařilo se nám vytvořit tým makléřů, které baví práce s lidmi, rádi naslouchají a vycházejí zákazníkům vstříc. S podporou videotýmu navíc pracují s nejlepším nástrojem prodeje nemovitostí na trhu. Tyto podmínky přináší spokojenost ze skvělého výsledku vám, klientům, i sehranému týmu Reality jinak.

Makléři Videotým

 
 

Děkujeme za důvěru

Vysoce si ceníme důvěry, kterou do nás klienti vkládají. Transparentnost prodeje, skvělý servis a osobitý přístup ke každému z našich klientů jsou hodnoty, které zaštiťují práci celého týmu makléřů.

Tým RK Reality jinak