Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej bytu 2+1 v OV, 68,1 m2, arkýř, park.stání, ul. Tišnovská, Veverská Bítýška

Na prodej 4 300 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Brno-venkov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 4 300 000 Kč
Typ nemovitosti: Byty
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Byty
Typ nemovitosti upřesnění: 2+1
Počet nadzemních podlaží: 3
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3417
Obytná plocha: 68 m2
Podlaží: 1. patro
Vlastnictví: Osobní
Topení: Lokální elektrické
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, Internet, TV kabel, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavení: Parkování, Zařízeno částečně nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Okraj obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, MHD, Silnice
Počet parkovacích míst: 1
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Veverská Bítýška

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o velikosti 68,1 m2 v OV na ulici Tišnovská ve Veverské Bítýšce, ve které se nachází kompletní občanská vybavenost. Obec se nachází nedaleko Brněnské přehrady a hradu Veveří a je situována v krásné přírodě obklopená lesy a protékající Svratkou a Bílým potokem, podél kterého jsou krásné procházky přírodou.

Bytový dům má delší historii, sahající až do 19. stol., kdy byla v domě zřízena dětská kolonie. Má tedy svůj architektonický ráz (viz. přiložené historické fotografie), který vydržel pohnutou dobu 20. století a přežil až do dnešních dob, kdy je naplánována jeho celková rekonstrukce. V současnosti má sice zanedbaný vzhled, ale díky plánované rekonstrukci bude dům velmi brzy výstavní skříní obce.

Samotný byt je po rekonstrukci, která proběhla před 10-ti lety. Voda i odpady jsou v plastu, elektřina v mědi, hotové jsou i štuky. Na podlaze jsou položeny původní parkety, na které dali současní majitelé OSB desky a koberec. V kuchyni jsou palubky, osb desky a lino. K dispozici hezký arkýř (12 m2), který je na domě jediný a poskytuje příjemný výhled na blízké okolí. Je přístupný přímo z kuchyně. Dále je na půdorysu bytu vidět chodba, jejíž výměra není součástí celkové rozlohy bytu, nicméně její polovina patří do vlastnictví současného majitele. Cca 4,5 m2, což je zhruba půlka chodby, bude ještě dodatečně oficiálně zanesena do katastru nemovitostí. Druhá půlka patří sousedovi, jedinému na patře. Tedy byt bude mít brzy oficiální rozměry 72,5 m2.

Za domem je k dispozici jedno parkovací stání, které bude brzy v OV. Současní majitelé bytů jednají se státem o odkupu pozemků, tedy bude k dispozici v osobním vlastnictví kus zeleně a parkovací místa.

Byt bude uvolněn dle dohody a je možné jej financovat hypotékou, není zatížen žádnou právní vadou. PENB bude dle zákona nahrazen vyúčtováním za 3 roky zpětně. Více informací u makléře.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě