Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej pozemku pro bydlení, 813 m2, Kučerov

Na prodej 2 000 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 2 000 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3450
Plocha pozemku: 814 m2
Ostatní plocha: 703 m2
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, Studna, Voda, užitková
Vybavenost: Pošta, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Kučerov

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dva stavební pozemky určené pro rezidenční bydlení, konkrétně pro stavbu jednoho až tří rodinných domů v obci Kučerov, nedaleko Vyškova či Bučovic. Jejich orientace je Z/J/V, poněvadž jsou koncové, na klidném místě, kde končí asfaltová silnice. Tedy lokalita je výjimečná, s dojezdem do Vyškova za cca 9 min a do Bučovic za cca 11 min.

Samotný první pozemek má velikost 813 m2 a druhý 704 m2, jejichž tvar je zobrazen mezi fotografiemi. Přední část je stavební, zadní je třeba zachovat jako zahradu. Za dodržení základních podmínek pro schválení stavby je uliční čára, která by se v případě zájmu stavby tří domů vztahovala na všechny, v případě stavby domů dvou, by se uliční čára vztahovala na dům první, který sousedí se stávajícím domem. Další podmínkou je sedlová střecha a max. 2. NP. Uliční šíře obou pozemků je 41 m2.

Z IS k dispozici voda, dešťová kanalizace, elektřina i plyn, které jsou k napojení v komunikaci přímo před pozemkem. Splašková kanalizace bude v obci teprve vybudovaná, do té doby je nuto využít septik. Z těchto sítí nebyla napojena na původním zbouraném domě pouze kanalizace.

V obci se nachází školka, mateřské centrum, 7 minut jízdy vzdálený nájezd na dálnici do Brna. Hezké okolí: národní přírodní rezervace Větrník, biokoridor kolem potoka, plánovaná cyklostezka do Vyškova - na podzim se má začít stavět.

Nemovitost je bez právních vad a břemen kromě jednoho břemene pro energetickou společnost za účelem zřízeni a vedení sítí. Její koupi je možné financovat hypotékou a volná bude ihned po přepisu na katastrálním úřadě. Více informací u makléře.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě