Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej pozemku se stavebním povolením na hezkém a klidném místě, 950 m2, Novosedly na Moravě

Na prodej 4 390 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Břeclav
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 4 390 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3489
Plocha pozemku: 950 m2
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Břeclav
Obec: Novosedly

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro účely bydlení o velikosti 950 m2 se stavebním povolením a projektovou dokumentací v obci Novosedly v okrese Břeclav. Tedy stavět je možno okamžitě. Na pozemku je naprojektován samostatně stojící rodinný dům formou bungalovu, jehož detailní parametry zašleme na vyžádání. Inženýrské sítě jsou všechny dostupné na hranici pozemku - vodovod, kanalizace, plyn i elektřina, která je již ve formě antoníčka. Je to jeden z posledních nezastavěných pozemků v této oblasti, která je velmi klidná, rovinatá, bokem od páteřní komunikace, kterou lze dojet autem do Mikulova za 15 minut, do Brna za cca 40 minut. Případně lze využít hromadnou autobusovou dopravu, jejíž zastávka je cca 400 m od pozemku. Na vlakovou stanici Novosedly je to cca 1 km.

V obci se nachází mateřská i základní škola, pošta, zubní ordinace, Zásilkovna - box, obchod Coop, penziony, restaurace, rodinná vinařství a knihovna. Obec se nachází na hranici cykloturistického ráje jižní Moravy, proto v létě obec není zasažena plným přívalem cykloturistů. Vedou tudy dvě cyklotrasy mimo námi nabízený pozemek.

Pozemek je volný ihned, je možno jej financovat hypotékou. Více informací u makléře a na videu na našich webových stránkách.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.