Naše reference

Prodáme chatu na krásném místě u Rakovníka

Prodáno

Naše reference:

Rád bych tímto ještě jednou poděkoval panu Miroslavu Říhovi za jeho komplexní a perfektní servis v souvislosti s prodejem mé rekreační nemovitosti v katastru Čistá u Rakovníka. Od momentu úvodního kontaktování s mou poptávkou vše proběhlo z jeho strany velmi rychle, v řádu několika dnů sehnal závazného zájemce, se kterým vše předjednal. Dotazy a připomínky s námi projednával vždy konstruktivně a věcně, případné rozpory v ceně či jiné finanční otázky k dosažení konsensu jsme vždy dokázali společně uspokojivě pro obě strany vyřešit. Přípravu smluv, návrh na katastr a advokátní úschovu předal k vyřízení výborné advokátce Mgr. Vladislavě Skoupé, která byla rovněž velmi vstřícná, přesná a rychlá. Celkově jsem skutečně velmi spokojen a vřele doporučuji se na něj obrátit, když někdo prodává svou nemovitost. Karel Zděnovec, 24.10.2019

Shrnutí

Okres Rakovník
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Typ nemovitosti upřesnění: Chata
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Prodáno/pronajmuto
Evidenční číslo: MR3252
Využití: Nekomerční
Plocha: 44 m2
Obytná plocha: 44 m2
Plocha pozemku: 220 m2
Zastavěná plocha: 33 m2
Plocha zahrady: 187 m2
Velikost: 1+1
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Smíšená
Sítě: 220V
Vybavení: Sklep, Terasa, Zahrada
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Polosamota
Vybavenost: Pošta, Školka
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
Počet parkovacích míst: 3
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský
Okres: Rakovník
Obec: Čistá

Popis nemovitosti

Prodáme rekreační chatu na krásném a klidném místě na okraji lesa, poblíž pěkného rybníka na Rakovnicku, nedaleko vesnice Čistá. Chata je částečně podsklepená, zastavěná plocha chaty činí 31m2. Obytný prostor v přízemí je velký 15,5m2. Vchází se do něho přes krytou verandu o rozloze 6m2. Z přízemí chaty se dostaneme do podkroví po dřevěném schodišti. Velikost podkrovního prostoru je přibližně 22m2 a v současné době slouží jako prostor pro spaní.

Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 214m2. V chatě je zavedena elektřina, suché, zděné WC je součástí chaty. Velkou devizou je studánka s úžasnou vodou, vyvěrající 40 m od chaty.Ta zajišťuje majitelům zdroj velice kvalitní a chutné vody. Chata je v původním stavu.

Mapa

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.

captcha
Reload