Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej komerčního pozemku, plochy smíšené výrobní, 6.216 m2, Lysice

Na prodej 7 390 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Blansko
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 7 390 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, komerční
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3480
Plocha pozemku: 6216 m2
Sítě: 230V, 400V, Internet, Plyn, Voda, pitná
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Blansko
Obec: Lysice
Ulice: Průmyslová

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o výměře 6.216 m2 pro účely smíšené výrobní. Nachází se v ulici Průmyslová, v komerční zóně obce Lysice, která leží 1 km od hlavního tahu na Svitavy, silnice R43. Samotný areál je k této komunikaci o něco blíž, tedy s případnými nákladními vozy by se do obce vůbec zajíždět nemuselo. Komerční areál leží mimo zastavěnou část obce, za jejím východním okrajem. V budoucnu je v těsné blízkosti areálu plánováno vedení rychlostní komunikace R73, která ještě více zatraktivní a usnadní logistiku.

V samotném areálu jsou k dispozici z IS všechny kromě kanalizace. Všechny objekty využívají vlastní septiky. Sice obec tento rok buduje nedaleko čističku odpadních vod, ale komerční areál napojit nenaplánovala. Tedy odpadní vody je nutné i do budoucna řešit septikem. Trafostanice stojí cca 50 m od pozemku, voda a plyn cca 100 m u hlavní silnice. (viz. mapka). Napojení na dotažené sítě v kratší vzdálenosti lze pouze po dohodě s jejich uživateli a dle potřebné kapacity. Datový kabel je též k dispozici.

Detailnější informace o způsobu využití pozemku k dispozici na vyžádání. Pokud by byl pro zájemce pozemek moc velký, lze uvažovat o jeho zmenšení a předělení dle ideálního tvaru a využití. Autobusová zastávka linky 257 cca 300 m od pozemku. Nemovitost není zatížena žádnou právní vadou, lze financovat úvěrem a je k dispozici ihned po přepisu na KÚ. Více informací u makléře.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.