Tato sekce se právě upravuje, děkujeme za pochopení

 

Rozumíme vám i prodeji nemovitostí. Stavíme na upřímnosti a férovém jednání. A proto prodáváme nemovitosti jinak.

 

RYCHLÝ PRODEJ

 
  • Natočíme videoprohlídku zdarma

Interiér vaší nemovitosti natočíme speciální videokamerou, proto má zájemce pocit, jakoby nemovitostí přímo procházel. Dům či pozemek dokážeme představit také z ptačí perspektivy s použitím kamery umístěné na dronu.

 

Naše videoprohlídky

 

HOMESTAGING

 

Vytvoříme reálnou představu hezkého a příjemného bydlení.

 

Jak probíhá prodej

 

  • Postaráme se o plošnou inzerci

Profesionálně zpracovaný inzerát vystavíme na našich webových stránkách, FB, Youtube a nejvyhledávanějších realitních serverech zcela zdarma. Takto jej snadno vyhledá každý, kdo koupi podobné nemovitosti právě zvažuje.

 

ZA NEJVYŠŠÍ CENU

 

Pouze na základě letitých zkušeností a znalosti realitního trhu dokáže makléř stanovit nejvyšší možnou cenu, za kterou lze nemovitost prodat.

V případě, že se rozhodnete prodej realizovat sami, pravděpodobně strávíte hodně času srovnáváním vystavených inzerátů obdobných nemovitostí. Tyto ceny jsou však zavádějící. Neznáte totiž cenu, za kterou bude nakonec nemovitost skutečně prodána.

Hrozí tak, že cenu Vaší nemovitosti nadhodnotíte a budete dlouho hledat kupce a postupně cenu snižovat. Dokonce se může stát, že prodáte pod cenou.

 

Nacenění nemovitosti

 

ZCELA ZDARMA

 

Provizi za prodej vaší nemovitosti hradí kupující

Jsou v ní započítány veškeré služby spojené s prodejem nemovitosti. Jako např. vyhotovení kupní smlouvy, zaplacení správního poplatku na katastru nemovitostí, uhrazení advokátní úschovy kupní ceny nebo řádné předání nemovitosti spolu s přepisem energií.

 

Majetkové daně

 

BEZ RIZIKA

 

Za naše závazky ručíme

Za kvalitou našich služeb si pevně stojíme a neváháme se za ně smluvně zaručit. Pokud se rozhodnete prodat vaši nemovitost přes nás, dostanete přesný přehled úkonů, které od nás můžete očekávat.


Právo je na vaší straně

Právní služby poskytujeme prodávající straně zdarma. Garantem veškerých právních služeb je advokátka Mgr. Vladislava Skoupá, která již přes deset let poskytuje právní služby v oblasti práva nemovitostí.

 

Právní servis

 

 

Prodáváte nemovitost poprvé?

 

Přejeme si, abyste prodeji a všem úkonům spojeným s ním co nejlépe porozuměli. Jedině tak mezi námi může vzniknout vztah postavený na vzájemné důvěře.

Jsme proto připraveni zodpovědět jakékoliv otázky.

Jaké informace musí znát makléř pro odhad ceny? Musím podepisovat smlouvu o exkluzivitě? Jak probíhá natáčení videoprohlídky? Kde bude videoinzerát vystaven? Kolik času vlastně prodejem strávím? Jak bude vše probíhat?

 

Sjednat schůzku