Sjednáme kupujícím výhodné financování

Spojili jsme naše síly se zkušeným hypotečním specialistou, Ing. Martinem Gajdou. Jako nezávislý specialista spolupracuje se všemi bankovními domy a hypotečními centry, je tedy schopen vyjednat kupujícím opravdu jedny z nejlepších podmínek na trhu.

Je také spojkou mezi kupujícím, advokátní kanceláří a bankou. Zařizuje sběr podkladů pro sepsání hypotečního úvěru a osobně vyřizuje jednání s bankami. Vždy se přizpůsobí potřebám a časovým možnostem kupujícího, který často nemusí nikam chodit.

 

finanční služby

„Živím se v oboru finančního poradenství již přes 22 let. S mojí manželkou máme 4 děti a spolupracujeme spolu i v rámci hypoték, kde mi největší radost dělá můj klient, jež vidí úsporu, kterou jsme spolu realizovali díky kombinacím produktů od různých bankovních institucí.

Potěšení, které je vidět v očích páru, který se stěhuje do vysněné nemovitosti, je odměna za moji práci, která mi tím dává smysl.“

Ing. Martin Gajda, finanční poradce

telefon: 603 278 643, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.