Rozumíme vám i prodeji nemovitostí. A proto prodáváme nemovitosti jinak.

1. Nezávazně se sejdeme

Vy máte nemovitost na prodej a my ji umíme prodat za nejvyšší cenu na trhu. Na první schůzce si spolu uděláme základní představu o stavu nemovitosti a okolnostech prodeje.

 

2. Naceníme vaši nemovitost

Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme stanovit cenu tak, abychom vaši nemovitost prodali co nejrychleji a za co nejvyšší cenu na trhu. V úvahu bereme stav nemovitosti, právní náležitosti, situaci na realitním trhu obecně i v místě prodeje.

Více o naceňování

 

3. Natočíme videoprohlídku

Kvalitně natočená videoprohlídka několikanásobně zvýší návštěvnost vašeho inzerátu. Prostřednictvím videa si zájemce prohlédne nemovitost i bez osobní návštěvy a vy tak ušetříte spoustu času.

Naše videoprohlídky

 

4. Připravíme efektivní inzerci

Profesionálně sestavený inzerát s videoprohlídkou vystavíme v naší síti inzertních portálů i na sociálních sítích. Cíleně také oslovujeme databázi interních klientů naší realitní kanceláře.

 

5. Komunikujeme se zájemci

Časově nejnáročnější část prodeje je shromažďování zájemců a sjednávání schůzek. Zde nám velmi pomůže videoprohlídka a roky praxe v jednání se zájemci o koupi.

 

6. Realizujeme prohlídky

S vážnými zájemci o koupi se scházíme přímo v prostředí nemovitosti. Umíme upozornit na její přednosti, máme přehled o prodejích v okolí, jsme také připraveni na zásadní právní otázky týkající se prodeje.

 

7. Zprostředkujeme výhodné financování

Rádi pomůžeme kupujícímu najít bezplatně nejvhodnější způsob financování koupě nemovitosti na míru jeho potřebám. On získá zdarma hypoteční úvěr s výhodnou úrokovou sazbou a vy kupní cenu za prodej vaší nemovitosti.

Seznamte se s naším poradcem

 

8. Zajistíme zpracování

Víte, že je povinností vlastníka nemovitosti nechat vypracovat Průkaz energetické náročnosti budovy, tzv. energetický štítek? Rádi tuto povinnost vyřídíme za vás. Umíme zprostředkovat zpracování PENB za mnohem nižší cenu, než je na trhu běžná.

Více o PENB

 

9. Právní servis

V momentě, kdy máme kupce, nastává občas náročný a velmi zásadní proces zpečetění prodeje nemovitosti podpisem kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově, na který navazují další právní úkony, které pro nás rychle a profesionálně zajišťuje paní advokátka Mgr. Vladislava Skoupá.

Více o právních službách