Naše reference

Prodej bytu 2+kk v OV, 41 m2, lodžie, sklep, ul. Osová, Starý Lískovec

Prodáno

Naše reference:

děkujeme panu Ráblovi, za veškerou spolupráci při prodeji našeho bytu. kromě profesionality v ní nechyběla ani lidskost, pochopení a legrace. byli jsme spokojení i s právními službami, které také zařídil pan Rábl. jako bonus nám byl nápomocen při shánění a zajišťování následného bydlení, což jen svědčí o jeho zájmu o zákazníka. jsme rádi, že nám byl doporučen právě on a toto doporučení posíláme dál. uhrovi, 14.7.2023
***
Myslím, že pan Rábl opravdu vnímá svět realit jinak. Menší a krásný byt pro sebe jsem hledala víc než rok. Každý, který mě na fotkách zaujal, byl reálně v dost neutěšeném stavu. Ale každý realitní makléř se mě snažil přesvědčit, že bych měla nejdřív prodat ten svůj větší byt, abych měla peníze na koupi toho nového. Ale kam bych šla, když to bylo všechno v tak neutěšeném stavu? Tak jsem trvala na svém a bydlela ve svém. Až jednoho dne...nádherné fotky, nádherný byt. A víte co? On tak skutečně i vypadal. A tak se rozjelo další kolo - co nejdříve a co nejlépe prodat ten můj byt, aby šlo koupit tento. Během pár dnů jsme měli zájemce a situace se jevila vyřešená. Ale jen jevila. Pětičlenná rodina z bytu, který jsem koupila, neměla kam jít. Staví rodinný dům a na čas domluvený pronájem jim dotyčný odřekl. Takže si užívají většího prostoru jako nájemci v mém původním bytě i když byt už patří někomu jinému. Tomu se říká život a reality jinak. Spolupráci s panem Ráblem vřele doporučuji. Zdeňka Šárka Šnajdrová, 17.4.2023.

Shrnutí

Okres Brno-město
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Byty
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Byty
Typ nemovitosti upřesnění: 2+kk
Počet nadzemních podlaží: 9
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3466
Obytná plocha: 41 m2
Podlaží: 8. podlaží
Vlastnictví: Osobní
Topení: ÚT plynové
Konstrukce budovy: Panelová
Sítě: 230V, Internet, TV kabel, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavení: Lodžie, Výtah, Sklep, Zařízeno částečně nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ budovy: V bloku
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, MHD, Silnice, Trolejbus
Třída náročnosti: C - úsporná
PENB: 99.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno
Ulice: Osová

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 41 m2 v osobním vlastnictví v 7. patře 8-mi patrového zrevitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Osová, v Brně - Starém Lískovci. Byt byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 včetně elektřiny, vody a odpadů. Tedy není do něj po koupi již třeba investovat, stačí jen vymalovat a bydlet.

Výhodou této nemovitosti je její jihovýchodní orientace, kdy v létě byt není přehřátý a zůstává stále světlý, i když slunce zajde za roh. A díky sedmému patru poskytuje z lodžie i oken hezký výhled na zelené kopce na jih od Brna, kdy je vidět až na Pálavské vrchy. Výhled neruší ani případný sousední bytový dům, viz. fotografie. Před prohlídkou doporučujeme též shlédnout virtuální prohlídku, kterou najdete i na našich webových stránkách.

Dispozice bytu: obývací pokoj 15,9 m2, kuchyně 4,8 m2, pokoj 10,1 m2, předsíň 6,5 m2, koupelna 2,6 m2 a toaleta 1 m2. Pokoje jsou neprůchozí, lodžie má velikost 4,6 m2, vše viz. půdorys. V suterénu domu je k dispozici sklep o velikosti cca 2 m2. Měsíční náklady na bydlení cca 5 tis. Kč/5 osob + elektřina.

Samotný dům je také po celkové revitalizaci z roku 2014 vč. výtahu i exteriérových částí domu. K dispozici v jeho suterénu i kolárna. V okolí domu k využití 3 parkoviště, nákupní centrum, základní i mateřská školka přes ulici. Dvě zastávky autobusu i trolejbusu 100 m od domu.

Byt není zatížen žádnou právní vadou a bude k dispozici ve standardní lhůtě po přepisu na katastrálním úřadě. Možno financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Mapa