Naše reference

Prodej velkého cihlového bytu 5+kk, 113 m2, lodžie, ul. Bayerova, Brno Veveří

Prodáno

Naše reference:

Se službami pana makléře Rábla jsme byli maximálně spokojeni. Měli jsme možnost spolupracovat v minulosti i s jinými makléři, jejichž výkon byl občas k pláči. Pan Rábl je pro mě zástupcem "staré, dobré školy". Má decentní vystupování, je velmi pracovitý a zakázkám se věnuje s maximální pečlivostí. Je schopen kvalitně komunikovat i s cizinci. Perfektně zpracuje prezentaci nabízeného objektu a se zájemci pracuje velmi promyšleně. Mohu všem doporučit! Vlasta Rousková, 15.12.2020

Shrnutí

Okres Brno-město
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Byty
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Byty
Typ nemovitosti upřesnění: 5+kk
Počet nadzemních podlaží: 7
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3293
Využití: Nekomerční
Plocha: 113 m2
Obytná plocha: 113 m2
Podlaží: 6. patro
Velikost: 5+kk
Vlastnictví: Osobní
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
Vybavení: Bytové jádro zděné, Lodžie, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Školka, Úřady
Doprava: Silnice, Tramvaj, Trolejbus
Třída náročnosti: D - méně úsporná
PENB: 175.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno-město
Obec: Brno
Ulice: Bayerova

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 5+kk o velikosti 113 m2 + lodžie v cihlovém bytovém domě s výtahem na ulici Bayerova, Brno Veveří. Bytový dům je ze začátku šedesátých let minulého století, samotný byt byl kolaudován v roce 2000 a nachází se v posledním patře domu, kde je již jen jeden byt, tedy na patře je soukromí a klid. Výtahová strojovna končí o patro níže, tedy bydlení v bytě není ničím rušeno, ani sousedy, kteří si naopak klid hlídají. Navíc je z lodžie krásný výhled na okolní čtvrť.

V bytě jsou všechny pokoje neprůchozí, viz.půdorys a je velmi chytře řešen, tedy bydlení je velmi příjemné, praktické a pohodlné. Kuchyně s obývacím pokojem, pracovní pokoj, koupelna a toaleta jsou prostorově odděleny od ostatních pokojů, tedy ráno mohou ostatní členové rodiny nerušeně spát, pokud někdo druhý potřebuje vstávat a odcházet dříve.

Dispozice: obývací pokoj s kk o velikosti 36.9m2, ze kterého je vstup na lodžii o velikosti 5.3 m2, pokoj o výměře 12.9 m2 a další pokoj o výměře 10.7 m2 jsou otočeny na západní stranu, tedy jsou světlé a teplejší, pracovna o výměře 14.3 m2, koupelna o výměře 10 m2 a ložnice o velikosti 12.4 m2 jsou otočeny na východ.

Nemovitost prakticky nepotřebuje žádné velké investice snad kromě výmalby a drobných řemeslných prací na kuchyňské lince. Byt byl postaven v roce 2000, proto bytové prvky nejsou nejmodernějšího charakteru, nicméně jsou vkusné a nezničené, tedy co se interiéru týče je to již jen otázka vkusu.

Měsíční náklady na bydlení činí o výměře 113 m2 krásných 5.550,- Kč/2.os. Parkování je možné za domem ve vnitrobloku, případně na ulici před domem. Od léta roku 2020 bude i tato část rezidenční zóna, tedy parkovacích míst bude dostatek. Nemovitost nemá žádnou právní vadu, může být volná ihned po přepisu a je možné ji financovat hypotékou.

Mapa

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.

captcha
Reload