Naše reference

Prodej zděné chaty 3+1 v obci Brnky - Zdiby, zahrada 398m2, celoroční bydlení

Prodáno

Naše reference:

Pan Mgr. Rábl zajistil prodej rekreačního domu po rodičích. Myslím, že odbornou práci mají provádět odborníci, proto jsem na doporučení využila služeb této realitní kanceláře. Průběh prodeje probíhal přesně podle mých představ, časových i finančních, což znamená, o nic jsem se nestarala, pravidelně jsem dostávala informace a profesionální a lidský přístup pana Rábla byl úžasný. K objektu jsem měla citovou vazbu a záleželo mi i na tom, kdo bude objekt užívat a nový majitel je přesně takový, jakého jsem si představovala. Více takových REALIT JINAK, děláte to dobře!!!! Eva Stejskalová, 16.4.2020

Shrnutí

Okres Praha-východ
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Typ nemovitosti upřesnění: Chata
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3257
Využití: Nekomerční
Plocha: 52 m2
Obytná plocha: 52 m2
Plocha pozemku: 398 m2
Zastavěná plocha: 41 m2
Plocha zahrady: 357 m2
Plocha poznámka: 52
Velikost: 3+1
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 220V, 380V, Kanalizace, Voda, pitná
Vybavení: Bytové jádro zděné, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 3
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-východ
Obec: Zdiby
Ulice: Chatařská

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděnou chatu v obci Brnky - části obce Zdiby o podlahové ploše 52m2 ve dvou NP + schodiště. Zastavěná plocha je 41m2, kterou lze dle ÚP zvětšit na 60m2. Nemovitost lze také využít i jako objekt k trvalém bydlení.

Chata byla postavena a zkolaudována v roce 2004. Majitelé ji stavěli pro sebe, pro vlastní rodinnou rekreaci, tedy stavba byla provedena velmi kvalitně. Betonové základy, izolace, neobjevují se žádné plísně či vlhkost. Chata je v podstatě ihned obyvatelná. Snad jen okna je nutné vyměnit, i když jsou funkční, ale jejich tepelná propustnost je jistě velká oproti dnešním standardům.

Chata má též jedno PP, tedy je kompletně podsklepená a je možno sklep využít jako dílnu či jen jako sklep. Vstup do něj je jak přes chatu, tak i z boku vlastním vchodem. V 1.NP se nachází vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem společná s toaletou, obývací místnost s kamny na tuhá paliva, kuchyně. V patře jsou dva pokoje. V podkroví je pouze úložný prostor.

Chata je napojena na pitnou vodu, elektřinu. Kanalizace do dnešní doby v této části obce vybudována nebyla, využíval se tedy septik. V současnosti je možné se na kanalizaci připojit, její zakončení je na hranici pozemku. Na samotném pozemku je možné parkování pro více vozů.

Chata je na velmi hezkém místě s orientací oken na J/Z, neprůjezdná koncová cesta, ihned k dispozici. Možno financovat hypotečním úvěrem.

Mapa