Naše reference

Prodej dřevostavby - roubenky, 42 m2, pozemek 997 m2, Račice-Pístovice, okr. Vyškov

Prodáno

Naše reference:

Rychlý, férový, lidský přístup, vše vyřešeno ke spokojenosti. Doporučuji, děkuji za sprostředkování. Martin Doležal, 6.9.2023.

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 1
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3501
Obytná plocha: 42 m2
Plocha pozemku: 997 m2
Zastavěná plocha: 105 m2
Plocha zahrady: 892 m2
Topení: Lokální elektrické
Konstrukce budovy: Dřevostavba
Sítě: 400V, Internet, Voda, pitná
Vybavení: Terasa, Parkování, Bezbariérový přístup, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Novostavba
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 2
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Račice-Pístovice

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji hezkou stylovou roubenku ze smrkových kulatin v obci Pístovice v okrese Vyškov na dobře situovaném místě nad Pístovickým rybníkem, na který je z roubenky krásný výhled vč. jeho okolí. Stavbu a především místo je nutno vidět, je určeno pro náročnějšího majitele, který objekt využije buď k bydlení nebo rekreaci. Současní majitelé jej k rekreaci prakticky nevyužívali, proto ji rádi přenechají i s vybavením, tak jak je vidět v prezentaci.

Stavba byla zkolaudována v roce 2013 a využívána pro příležitostnou rodinnou rekreaci. Její dispozice je 1+kk plus vyzděná koupelna společně s toaletou. Na stropě koupelny byl vyřešen prostor pro nocleh, nicméně jej lze přesunout do hlavního prostoru srubu a vyřešit např. zasouvací či skládací postelí pro úsporu místa. Ze zadní strany srubu je vstup do technické místnosti pro uložení zahradních potřeb a jiných věcí. Zde se nachází i vstup do prostorného, suchého sklepa, který je možné využít k uskladnění i choulostivějších zařízení, nejen brambor. Objekt je připojen na vodu i elektřinu, topení krbovými kamny nebo přímotopy, kanalizace zde zatím není, proto je využíván septik. K dispozici také pevný internet.

Za srubem se rozprostírá velká zahrada, resp. sad, ve kterém je vysazeno 19 ovocných stromů - jablka, meruňky, hrušky, broskve... Účel tohoto sadu byl prostý, pro sklizeň vlastního ovoce. Nicméně nabízí se tu možnost sad zrušit a místo něj pozemek využít jako další stavební parcelu pro stavbu další rodinného domku. Tedy lze o koupi této nemovitosti uvažovat i tímto, investičním způsobem a buď rozdělený pozemek prodat, nebo na něm dům postavit a prodat jej poté. Ale zanechat sad tak jak je je ideální varianta, kterou příští majitel určitě ocení. Celý objekt byl stavěn velmi poctivě s péčí řádného hospodáře, proto máme k dispozici i stavební dokumentaci včetně fotografií, pořízených při stavbě roubenky.

Parkovat je možné před bránou podél pozemku. případně přímo na pozemku, dle potřeby. Do Vyškova je to autobusem 5 zastávek, autem do 10ti minut. V obci je k dispozici 2 obchody, hospůdka i restaurace, pošta, obecní úřad, několik cyklotras a přes kopec známé koupaliště v Lulči.

Nemovitost je bez právní vady a lze ji financovat hypotékou. Volná může být ihned po přepisu v KN. Více informací u makléře.

Mapa