Naše reference

Prodej RD na ul. Ždánská v Kloboučkách - Bučovice, 4+1, zahrada, sklep, terasa, technické místnosti

Prodáno

Naše reference:

Nadstandardní servis s lidským přístupem. Profesionální podpora poskytována po celou dobu realizace prodeje nemovitosti. Mohu jen doporučit. Luděk Chini. 26.1.2023

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3172
Využití: Nekomerční nebo komerční
Plocha: 127 m2
Obytná plocha: 126 m2
Plocha pozemku: 617 m2
Zastavěná plocha: 419 m2
Plocha zahrady: 198 m2
Velikost: 4+1
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, Studna, Voda, užitková
Vybavení: Terasa, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Rohový
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Školka
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
Počet parkovacích míst: 1
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 770.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Bučovice
Ulice: Ždánská

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji vícegenerační rodinný dům o dispozici 4+1 v části obce Bučovice - Kloboučkách na ulici Ždánská. Dům lze využít též pro investiční záměry. Objekt je možné zvednout o jedno patro a vystavět zde 3 nové bytové jednotky, což bylo prokonzultováno se stavebním úřadem. Případná koupě tak může zajistit i jistý výnos. Vyhotovená studie je přiložená k fotografiím. K dispozici je také videoprohlídka, kterou vám v případě zájmu rádi zašleme.

V domě se nachází tři pokoje, kuchyně, koupelna a záchod. Čtvrtý, samostatný pokoj, je umístěn v mezipatře a patří k němu vlastní koupelna se záchodem a sprchovým koutem, dokonce i vlastní vchodové dveře do domu. Skvěle tak poslouží jako oddělená jednotka pro starší rodiče, odrůstajícího potomka bažícího po soukromí nebo jako pracovna či trucovna. Z kuchyně lze vyjít na zastřešenou terasu, pod kterou se nachází sklep. K dispozici je také kvelbený sklípek, který se nachází pod domem. Je zachovalý, nepoškozený, ideální na archivní vína či uskladňování potravin. Jeho světlá výška není pro pohodlné stání při např. koštu, ale je možné jej ještě částečně zapustit do země. K dispozici je také studna, která je napojená na dům, takže lze využít vodu vlastní, i z řádu. Dům má průjezd, který dobře slouží jako zastřešené parkovací stání, případně lze parkovat přímo před domem.

Nemovitost je ze šedesátých let dvacátého století, ale poslední rekonstrukce proběhla v roce 1998 (kromě oken a vchodových dveří, která jsou z roku 2010). Tedy základní rekonstrukce inženýrských sítí není třeba, jsou ve velmi dobrém stavu, elektřina je v mědi. Dům je podizolován, jen interiér je z konce devadesátých let a je třeba jej zrenovovat. Dům je nicméně stále obydlený, je možné jej ihned obývat bez zásadních úprav, kromě poškozeného odpadu v jedné z koupelen. Nicméně v domě jsou koupelny dvě, bydlet lze tedy okamžitě.

Hned vedle obytné části jsou umístěny hospodářské budovy, které lze v dnešní době využít jako dílnu, sklad nebo provozovnu. Případně lze část těchto staveb zbourat a zvětšit tak zahradu.

Do Klobouček jezdí pravidelná autobusová linka, zastávka je cca 100m od domu. Druhá zastávka směrem do Bučovic jsou Bučovice, železniční stanice, tedy na vlakové spojení je to cca 10 minut vč. chůze od domu. Do Brna se dostanete vlakem za cca 35 minut, do Vyškova autobusem za cca 40 minut.

Přímo v Kloboučkách se nachází Mateřská škola a hostinec. Další infrastruktura nákupní střediska Lidl a Penny, benzinová pumpa, lékaři, bazén venkovní i krytý, fotbalové hřiště, tenisové kurty, školská zařízení (dvě základní školy, mateřské školy a gymnázium) atd. se nachází v Bučovicích.

Nemovitost bude volná od přepisu na katastrálním úřadě dle dohody. Více informací u makléře. Dům je možné financovat hypotékou, není zatížen žádnou právní vadou.

Mapa