Naše reference

Prodej rodinného domu 2+1 v obci Ketkovice, 77 m2, pozemek 1065 m2, studna

Prodáno

Naše reference:

Jsem rád,že jsem při prodeji své nemovitosti mohl spolupracovat s panem Ráblem. Je to příjemný člověk a každým coulem profesionál.Nemovitost prodal poměrně rychle a za velmi slušnou cenu. Aleš Klima, 10.10.2022

Shrnutí

Okres Brno-venkov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 1
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3445
Obytná plocha: 61 m2
Plocha pozemku: 1065 m2
Zastavěná plocha: 101 m2
Plocha zahrady: 964 m2
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Studna
Vybavení: Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 1
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Ketkovice

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s možností trvalého bydlení či jeho využití na rekreaci v obci Ketkovice, Brno - venkov, o celkové podlahové ploše 77,2 m2 a velikosti pozemku 1065 m2. Dům je samostatně stojící se zahradou a předzahrádkou se vzrostlými stromy - ořechy, třešně, meruňky, švestky a s možností jednoho parkovacího stání na vlastním pozemku.

Nemovitost vlastnila rodina současného majitele od roku 1906 až do dnešní doby, kdy již ale z důvodu přestěhování neslouží svým účelům a proto ji prodávají. V průběhu času proběhlo na domě několik úprav především interiérových, byla zbudována koupelna s toaletou a proběhla drobná modernizace. Nicméně dům sloužil v poslední době spíše pro rekreační účely, je tedy tak i vybaven. Proto musí nový majitel počítat s investicemi do modernizace, vč.např.připojení domu na kanalizaci, vodu a plyn. Dům má vlastní vodu přes studnu, napojenou na čerpadlo, odpad je řešen do septiku, elektřina napojená je, k dispozici i 380V.

Dispozičně je dům členěn na 2+1 s tím, že základní plocha pro bydlení činí 60,7 m2, zbylých 16,5 m2 tvoří sklep a dílna. více v přiloženém půdorysu.

Obec je vybavena poštou, obchodem, zájezdním hostincem a obecním úřadem, ostatní vybavenost ve větších Oslavanech či na druhou stranu v Náměšti. V rámci dopravy jezdí do obce autobus, který vás zaveze na vlak buď do Rapotic, Oslavan či Ivančic. Do Brna se lze autem dostat pohodlně do 30ti minut.

Nemovitost je volná ihned po přepisu na katastrálním úřadě, není zatížena žádnou právní vadou a je možné ji financovat hypotékou. Více informací u makléře. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa