Naše reference

Prodej rodinného domu 3+kk, pozemek 839 m2, Kozlov, Bystřice nad Pernštejnem

Prodáno

Naše reference:

Nejlepší makléř jakého známe. Vřele doporučujeme. Petra Kudrnová, 2.10.2022

Shrnutí

Okres Žďár nad Sázavou
Kraj Kraj Vysočina
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3434
Obytná plocha: 69 m2
Plocha pozemku: 839 m2
Zastavěná plocha: 83 m2
Plocha zahrady: 756 m2
Topení: Lokální elektrické
Konstrukce budovy: Smíšená
Sítě: 230V, Studna, Voda, užitková
Vybavení: Terasa, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ budovy: Dvojdům
Umístění: Polosamota
Doprava: Silnice
Počet parkovacích míst: 3
Třída náročnosti: C - úsporná
PENB: 0.00
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Bystřice nad Pernštejnem

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji vyjímečný rodinný dům s terasou nebo rekreační chalupu (dle potřeby), který se nachází na samém okraji lesa na konci dědiny, kde dávají lišky opradu dobrou noc. Nemovitost je situována v obci Kozlov u Bystřice nad Pernštejnem, obklopena přírodou a klidem, kdy v obci není hospoda ani obchod, pouze poštovní schránka. Navíc v obci končí silnice, je neprůjezdná a nejezdí sem ani autobus. Zastávka je cca 1,5 km od domu na křižovatce s hlavní silnicí. Proto je nemovitost určena pro náročného zájemce, který hledá klid místo každodenního ruchu civilizace.

Samotný dům byl kompletně zrekonstruován kromě střechy v roce 2021 vlastními silami majitelů za pomocí známých řemeslníků, s citem pro kvalitu a dobře odvedenou práci. Z původního domu zůstalo jen obvodové zdivo a to jen v někteých částech. Skládá se především ve spodní části z kamene, zbytek je hliněný z nepálených cihel. Dům byl následně kvalitně zaizolován, kdy bylo myšleno na všechny detaily, aby nový majitel na dům nemusel mnoho let šáhnout. Podlahy jsou dřevěné, topení je elektrickými přímotopy a v kuchyni jsou krbová kamna vysoké kvality s vysokou výhřevností, které jsou schopny vytopit celý dům. Na rekonstrukci byly použity kvalitní materiály, dřevo, nátěry aj. materiál. Dům je tedy kompletně z přírodních materiálů, dýchá a celkou rekonstrukci můžeme doložit stavební fotodokumentací včetně soupisu použitého materiálu a technologických postupů. Prodává se s kompletním vybavením citlivě a designově vybraném s originálními kusy tak, jak je vidět na fotografiích.

Na zahradě je k dispozici sklep na brambory, příp. si z něj nový majitel může zbudovat vinný sklípek, je napůl pod úrovní povrchu, celý ale překryt zeminou, s odvětráváním. Na konci pozemku teče potůček, který vytéká z místní nádrže. Velikost celého pozemku je 839 m2, zastavěná plocha je 83 m2, užitná plocha domu činí 59,2 m2 + 10 m2 terasa.

Dům je možné financovat hypotékou a volný je ihned po přepisu na katastrálním úřadě. Více informací u makléře nebo na virtuální prohlídce na našich webových stránkách.

Mapa