Naše reference

Prodej velmi hezkého domu 5+kk, zahrada, parkování, Malešovice, klidné místo

Prodáno

Naše reference:

Byla to akce kulový blesk, nicméně díky p. Ráblovi se celá akce povedla. Náš byt se rychle prodal a nyní bydlíme ve vysněném domě. Skvělá práce! Díky Tomáš Bauer, 16.11.2019.

Shrnutí

Okres Brno-venkov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3247
Využití: Nekomerční
Plocha: 115 m2
Obytná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 1212 m2
Zastavěná plocha: 73 m2
Plocha zahrady: 1139 m2
Velikost: 5+kk
Topení: Lokální elektrické
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 380V, Internet, Kanalizace, Klimatizace, Voda, pitná
Vybavení: Balkon, Bytové jádro zděné, Parkování, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 2
Třída náročnosti: C - úsporná
PENB: 145.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno-venkov
Obec: Malešovice

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi hezký rodinný dům o celkové užitné ploše 115 m2 na klidném slunném a rovinatém místě v obci Malešovice, která je v dosahu města Brna autem za 30 min. a dopravou za cca 45 min. Případně lze vše vyřídit a vybavit v nedalekých Pohořelicích v dojezdové vzdálenosti 10 min. autem.

Samotný dům byl kolaudován v roce 2008, ale v mezičase majitelé provedli řadu renovací, především v poslední době, kdy většina spotřebičů je ještě v záruce. Tedy dům nepotřebuje žádnou investici, je připraven k okamžitému bydlení. Snad jen vymalovat. Otázkou zůstává samotný vkus, týkající se pevného vybavení domu. V ceně je pevné příslušenství, nábytek a ostatní nemovitý majetek je dle dohody. Nemovitost se dělí na dvě podlaží, v přízemí je komora, umístěná pod schody a koupelna včetně toalety, dále prostorný obývací pokoj s krásným výhledem do zahrady a pracovna. Ve druhém patře jsou tři pokoje (jeden s balkonem) a opět koupelna s toaletou. V přízemní koupelně je sprchový kout, v horní vana. Dům je napojen na všechny IS kromě plynu, který je k dispozici na hranici pozemku.

Čtvercová zahrada o velikosti 1139 m2 skýtá naprosté soukromí, které je podtrženo násepem za zadní částí zahrady. Jsou zde i mírně vzrostlé stromy, které pomáhají dané soukromí udržet. Před domem se nachází okrasná předzahrádka a vjezd na pozemek.

Nemovitost bude volná dle dohody, v zásadě nic nebrání ji uvolnit po přepisu na katastru a zaplacení kupní ceny. Financování lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád pomůže náš zkušený finanční poradce. Půdorys s rozměry na vyžádání. Více informací u makléře, podívejte se také na videoprohlídku na našich webových stránkách.

Mapa