Naše reference

Prodej domu pro komerční využití, 4 nebytové prostory, zahrada, Dolní Dunajovice

Prodáno

Naše reference:

Ze strany pana Rábla šlo o velice příjemnné a vstřícné jednání s logickými závěry. Celý realitní případ dotažen do konce včetně pomoci s přepisem energií.Rozhodně doporučuji využití služeb přes tohoto realitního makléře. Jiří Urbánek, 29.9.2021.

Shrnutí

Okres Břeclav
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Kancelář
Počet nadzemních podlaží: 3
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3401
Využití: Komerční
Plocha: 323 m2
Obytná plocha: 232 m2
Plocha pozemku: 457 m2
Zastavěná plocha: 220 m2
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 220V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
Vybavení: Bytové jádro zděné, Garáž, Nezařízeno nábytkem, Sklep, Zahrada
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Doprava: Autobus, Silnice
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav
Obec: Dolní Dunajovice
Ulice: Hlavní

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji čtyřpodlažní objekt postavený ve 30-tých letech 20.století se čtyřmi nebytovými prostory v obci Dolní Dunajovice na jihu Moravy nedaleko Pálavy a vodní nádrže Nové Mlýny. Nemovitost původně sloužila jako nemovitost pro občanské vybavení, tak je i charakterizována v současném územím plánu. Pokud by kupec uvažoval o změně užívání stavby a její následné rekolaudaci na bydlení, musel by si nejprve zajistit na obci změnu územního plánu z OV (občanská vybavenost) na SO - smíšenou obytnou.

Samotný dům byl částečně zrekonstruován - nová okna, fasáda vč. zateplení, sanita, podlahy, dlažby a kompletní IS. Nefunkční je plynový kotel a část rozvodů v suterénu domu je též na výměnu. Po opravě topného kotle lze dům okamžitě využívat, vše bude již záležet pouze na standardu, který bude novému majiteli vyhovovat.

Dům je prakticky rozdělen na 4 nebytové prostory se samostatnými vchody ze společné chodby domu. Na každém patře jsou 2 nebytové prostory, nalevo a napravo od středové chodby. Nebytové prostory v 1.NP mají 74 m2 a 86 m2, ve 2.NP 93 m2 a 70 m2. Všechny jsou v dispozici 3+1 s neprůchozími pokoji. Samotná půda disponuje 187 m2, kde lze rozšířit užitnou plochu domu. V 1.PP je k dispozici sklep o výměře 64 m2. Za domem možno využít zahradu o výměře 208 m2 (vedena jako zastavěná plocha a nádvoří) + garáž s malým skladem o výměře 29 m2. Celková výměra pozemku činí 457 m2, tedy zastavěná plocha domu je 220 m2.

Nemovitost je bez jakékoliv právní vady a po přepisu na katastru ihned volná. Více informací u makléře.

Mapa