Naše reference

Prodej pozemku k bydlení na hezkém a klidném místě, Novosedly na Moravě, 950 m2

Prodáno

Naše reference:

Pan Rábl je člověk na svém místě, oceňujeme profesionální přístup, příjemné jednání, ochotu a vstřícnost. Děkujeme, můžeme jen doporučit ! Vlčkovi, 2.10.2022.

Shrnutí

Okres Břeclav
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3424
Plocha pozemku: 950 m2
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, 380V
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Břeclav
Obec: Novosedly

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 950 m2 v obci Novosedly v okrese Břeclav pro účely smíšené - obytné, tedy pro stavbu rodinného domu o 1.NP a podkroví. Na pozemku lze postavit samostatně stojící rodinný dům formou bungalovu nebo i s podkrovím. Inženýrské sítě jsou všechny dostupné na hranici pozemku - vodovod, kanalizace, plyn i elektřina, která je již ve formě antoníčka. Je to jeden z posledních nezastavěných pozemků v této oblasti, která je velmi klidná, rovinatá, bokem od páteřní komunikace, kterou lze dojet autem do Mikulova za 15 minut, do Brna za cca 40 minut. Případně lze využít hromadnou autobusovou dopravu, jejíž zastávka je cca 400 m od pozemku. Na vlakovou stanici Novosedly je to cca 1 km.

V obci se nachází mateřská i základní škola, pošta, zubní ordinace, Zásilkovna - box, obchod Coop, penziony, restaurace, rodinná vinařství a knihovna. Obec se nachází na hranici cykloturistického ráje jižní Moravy, proto v létě obec není zasažena plným přívalem cykloturistů. Vedou tudy dvě cyklotrasy mimo námi nabízený pozemek.

Na pozemek byl již vytvořen projekt a vydáno stavební povolení, nicméně toto povolení je již propadlé, tedy vyřizování si nového stavebního povolení bude s úřady jednodušší. Samozřejmě veškerou dokumentaci k původnímu projektu a všemi povoleními a vyjádřeními předáme novému majiteli. Výhodou je také to, že již neexistuje termín, do kdy se musí stavba ukončit, tedy kolaudovat, proto je nákup pozemku vhodný i jako investice.

Pozemek je volný ihned, je možno jej financovat hypotékou. Více informací u makléře a na videu na našich webových stránkách.

Mapa