Naše reference

Prodej pozemku k bydlení na okraji lesa, 2.370m2, Ivančice, Brno - venkov

Prodáno

Naše reference:

Měli jsme štěstí, že jsme mohli spolupracovat s panem Ráblem. Je to profesionál, který skvěle zpracuje nabídku, spolupracuje se zájmem o představy klienta, má lidský přístup, je pracovitý a komunikativní. Jsme velmi rádi a děkujeme, že jsme ho potkali a pomohl nám prodat velmi specifickou nemovitost. Michaela Urbánková, 24.2.2021.

Shrnutí

Okres Brno-venkov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: IR3299
Využití: Nekomerční
Plocha: 2370 m2
Plocha pozemku: 2370 m2
Sítě: 230V, 380V, Studna, Voda, užitková
Umístění: Polosamota
Dostupnost pozemku: Zpevněná komunikace
Terén pozemku: Rovinatý
Stavby na pozemku: Chatka, základová deska
Porosty na pozemku: Ovocné stromy, keře
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
Počet parkovacích míst: 4
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivančice
Ulice: Stříbský mlýn

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 2.370m2 s platným stavebním povolením na krásném místě na okraji lesa, kde člověk najde naprostý klid a soukromí. Tomu napomáhá i vlastnictví části lesa o výměře 471m2, který přiléhá přímo k pozemku, tedy můžete se projít na procházku do vlastního lesa. Nemovitost je umístěna na hranici okresů Ivančice a Moravské Bránice, v části Ivančic zvané Kounické Předměstí, konkrétně v oblasti zvaná Stříbský Mlýn.

Na pozemku je hotová základová deska pro stavbu rodinného domu nebo také roubenky o výměře 122 m2 + terasa o velikosti 25 m2 (Projekt na stavbu roubenky je k dispozici a lze jej v případě zájmu použít). Deska je podsklepená, s přípravou na IS a zpevněnou částí na umístění krbu v přízemí. K dispozici též jímka, ale je možné si vybudovat vlastní čističku a také studna. Elektřina dotažena až na pozemek. Tedy z IS netřeba dotahovat žádnou, vše je připraveno na místě a je možné ihned stavět. K dispozici kompletní projekt stavby.

Příjezdová cesta je zpevněná, štěrková, po které se můžete dostat na vlak do 10-ti minut klidné chůze na zastávku Ivančice letovisko, z které jste pohodlně v centru Brna za 40 minut. Taktéž autobusová zastávka Stříbský Mlýn je do 10-ti minut klidné chůze, kdy autobus č. 154 jezdí z Ivančic do Židlochovic, kde končí.

Pozemek je volný ihned. Možno financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Mapa