Aktuální nabídka nemovitostí

Rekreační chata 56 m2 2+kk, terasa, garáž, pozemek 353 m2, Čilá, okr. Rokycany, CHKO Křivoklátsko

Na prodej 1 575 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Rokycany
Kraj Plzeňský kraj
Země Česká republika
Cena 1 575 000 Kč
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekty
Typ nemovitosti upřesnění: Chata
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Rezervováno, jen vlastní web
Evidenční číslo: ST3460
Poznámka k ceně: s provizí RK
Obytná plocha: 53 m2
Plocha pozemku: 353 m2
Zastavěná plocha: 55 m2
Plocha zahrady: 281 m2
Topení: ÚT tuhá paliva
Konstrukce budovy: Smíšená
Sítě: 230V
Vybavení: Terasa, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
Stav objektu: V rekonstrukci
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Polosamota
Doprava: Silnice
Počet parkovacích míst: 4
Třída náročnosti: E - Nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Rokycany
Obec: Čilá

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi rekreační chatu v k.ú. Čilá CHKO Křivoklátsko vzdálenou jen cca 100 m od řeky Berounky v údolí Zbirožského potoka na stavební parcele s lesním pozemkem o celkové výměře 353 m2. Chata o podlahové ploše 46 m2 je dřevěná s obytnou části 30 m2 ( kuchyň, obývací prostor, ložnice) a na ní navazuje prostorná zděná garáž/kolna a samostatná toaleta celkem cca 16m2.

Vnitřek obytného prostoru je obložen dřevěným obkladem a podlaha je také dřevěná. Kuchyň je zařízena kuchyňskou linkou. V ložnici byla zahájena postupná rekonstrukce chaty a původní dřevěné obklady byly vyměněny za nové. Podkroví, které lze využít jako další obytný prostor, na rekonstrukci případně teprve čeká. K tomu může být po dohodě s majiteli k dispozici stavební materiál, který byl na rekonstrukci již nakoupen. Střecha má kompletní střešní krytinu bonský šindel včetně nového oplechování a okna jsou dřevěná-stylová. Betonová podezdívka je suchá a netáhne vlhkost. Pozemek před chatou je jiného majitele v užívání majitelky chaty. Do chaty je zaveden elektrický proud 220V, odpad je řešen jímkou a trativodem, voda v současné době zavedena není, ale majitelka zajišťuje povolení na kopanou studnu pro užitkovou vodu, která je ve stadiu zpracování. Vytápět lze pevnými palivy v kombinaci s elektrickým vytápěním.

Chata je ideální nejen pro milovníky rybaření, ale také pro milovníky pobytu v panenské přírodě a houbaření, protože se nachází v CHKO Křivoklátsko nedaleko obce Skryje a Bránov . V obci Skryje se nachází jedno z nejbohatších nalezištˇ zkamenělin Trilobitů na světě a vesnická památková zóna Skryje s roubenými domy a kostelem Sv. Archanděla Michaela dále obchod, penzion Trilobit. V povodí Zbirožského potoka malebná jsou skryjská jezírka a romantická zřícenina hradu Týřov. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře a objekt lze financovat hypotékou. Objekt je volný k užívání.

Mapa

No image

JUDr. Šárka Toulová

 sarka@realityjinak.eu

 +420 602200867

Kontaktujte mě