Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu s restaurací a kavárnou 506 m2, pozemkem 1667 m2, stodolou, Kokořín

Na prodej 14 990 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Mělník
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Cena 14 990 000 Kč
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3479
Obytná plocha: 506 m2
Plocha pozemku: 1667 m2
Zastavěná plocha: 474 m2
Plocha zahrady: 1162 m2
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Internet, Voda, pitná
Vybavení: Terasa, Parkování, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Pošta, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 8
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Obec: Kokořín

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům, koncipovaný jako bydlení spojené s podnikáním. Současní majitelé celý objekt zrekonstruovali do současné podoby a začali v něm nejen bydlet, ale i podnikat, kdy v roce 2014 v přízemí objektu otevřeli kavárnu se zahrádkou fungující v sezóně na denní bázi a mimo sezónu přes víkendy a svátky. Tedy objekt je víceúčelový a nabízí více variant využití. Samozřejmě je možné zavedenou kavárnu, která disponuje i vyhlášenou kuchyní se stabilní klientelou zrušit a objekt používat pouze pro bydlení. Následné stavební úpravy by nebyly nijak finančně i stavebně náročné. Nicméně podnik je fungující, ekonomicky stabilní, zajišťující rodině slušné živobytí.

Noví majitelé mohou potenciál tohoto zavedeného a známého objektu rozšířit např. o ubytovací kapacity o počtu cca 4-8mi apartmánů v prvním patře, případně využít celý objekt na denní stacionář či pro jednorázový pronájem na společenské události typu svatby, narozeniny, firemní oslavy, kdy spodní patro by složilo pro zábavu a horní patro k ubytování.

Dům je tedy dvoupodlažní, kdy v přízemí je kavárna se dvěma prostory pro posezení, kuchyní, skladem potravin, přípravnou zákusků a kanceláří, koupelnou a dámskými toaletami (pánské byly přistavěny k objektu mimo hlavní část), chodbou a technickou místností na peletový kotel. Tedy mohl by zde vzniknout velkorysý byt o dispozici 4+1 o výměře 184 m2, kdy jedna z místností by byla jídelna.

V prvním patře je situovaný byt současných majitelů o dispozici 5+1 s výměrou 143 m2 + 47 m2 půdního prostoru. Toto parto je výhradně využíváno pro soukromé účely bydlení a je k tomu i přizpůsobeno. Pokud by byla potřeba, je možné půdu přestavět na obytnou plochu, všechny IS jsou v patře k dispozici. Nad tímto patrem je ještě technická půdička se vstupem z chodby.

K dispozici ještě stodola, rozčleněná na více místností, která slouží jako sklad nápojů a pro zahradní techniku i nábytek. Část stodoly slouží jako dílna. Vše stavebně odděleno. Před stodolou se nachází dřevěný objekt, sloužící jako šatna a toalety pro brigádníky či zaměstnance.

Celkově je nemovitost po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu i kondici. Její užitná plocha je pro přízemí 184 m2, pro první patro 143 m2 + 47 m2 půdy. Stodola má 112 m2 a dřevěná stavba pro zaměstnance 20 m2. Tedy celková užitná plocha činí 327 m2 + půda 47 m2 + stodola 112 m2 + dřevěná stavba 20 m2, celkem 506 m2 ploch k dispozici pro různé účely. Pozemek má velikost 1.667 m2, z toho zastavěná plocha činí 474 m2, zahrada 1.162 m2, terasa s posezením 31 m2.

Pro vážné zájemce více informací u makléře, příp. něco o historii a majitelích na webu, který můžeme také zaslat. Půdorysy a projektová dokumentace na vyžádání. Nemovitost je možné financovat hypotékou, volná bude dle dohody. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě