Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu 6+kk ve Vyškově, Dědicích, 295 m2, pozemek 1022 m2, zahrada, bazén

Na prodej 12 500 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 12 500 000 Kč
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3447
Obytná plocha: 295 m2
Plocha pozemku: 1022 m2
Zastavěná plocha: 183 m2
Plocha zahrady: 639 m2
Ostatní plocha: 129 m2
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Internet, Klimatizace, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavení: Balkon, Terasa, Garáž, Parkování, Bezbariérový přístup, Sklep, Zahrada, Bazén, Bytové jádro zděné
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 5
Třída náročnosti: D - méně úsporná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Vyškov
Ulice: A. B. Svojsíka

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+kk s nízkými náklady na vytápění a ohřev vody (díky podružnému otopnému systému na tuhá paliva) o celkové podlahové ploše 295 m2 ve Vyškově, Dědicích na klidném a tichém místě v zástavbě rodinných domů na ulici A. B. Svojsíka. Jednosměrná ulice, po které jezdí pouze v rodinných domech zde bydlící, zaručuje klid i přes den. Zobrazení v mapě je přesné, tedy je vidět, že ulici moc obyvatel nevyužívá, většina jezdí po horní, obousměrné části.

Samotný dům byl postaven a zkolaudován v roce 1998, nicméně v roce 2019 proběhly dílčí úpravy - byla přistavěna jedna místnost, která výrazně zvýšila komfort bydlení v tom smyslu, že dům v tuto chvíli disponuje 5ti pokoji a jednou pracovnou, je tedy připraven pojmout i velkou rodinu. Zrekonstruována a vyměněna byla i celá kuchyně včetně spotřebičů, tedy i pro kuchaře v rodině bude pohyb v kuchyni již dle moderních potřeb. A také kamerový systém, EZS s možností napojení na PCO a venkovní žaluzie přispívají k pohodlí a bezpečnosti obyvatelů domu.

V rámci dispozic se v přízemí nachází kromě zádveří, obývacího pokoje spojeného s kuchyní se spíží i již zmíněný dostavěný pokoj, koupelna a toaleta. Ze zádveří je vstup do garáže i na toaletu, poté se vstoupí do haly, ze které je moc hezký výhled prosklenými dveřmi ven na zahradu a poté se vstoupí do přistavěného pokoje, do kuchyně nebo přímo do obývacího pokoje. Z haly lze vstoupit i do koupelny. Kuchyně disponuje prostornou spíží, přistavěný pokoj krásným výhledem do zeleně - vlastní zahrady, v obývacím pokoji si můžete zase zatopit krbem, který je napojený na otopný systém domu a je schopen celý dům vytopit. Tedy lze tímto způsobem výrazně snížit náklady na energie a při tom ještě strávit hezké chvíle u krbu.

V horním patře jsou 3 pokoje, šatna, koupelna společně s toaletou a z jednoho pokoje lze vstoupit na balkon, druhý má francouzské okno. V chodbě byla zřízena menší kancelář, čímž se využil prostor, nicméně v případě potřeby klidu pro práci lze pracovnu přemístit do suterénu.

Ve zmíněném suterénu je kromě technického zázemí k dispozici již uvedená pracovna a další místnost, která je využívána jako sauna s prostornou odpočívárnou. Tedy dům je plně využíván, disponuje mnohým úložným prostorem, garáží, která je propojena s místností, jež může sloužit jako sklad nebo zimní zahrada. Venkovní hezká a udržovaná zahrada se závlahou, členitou terasou a bazén se slanou vodou jen dokresluje velmi pohodlné a komfortní bydlení. Před prohlídkou s vážnými zájemci určitě shlédněte přiloženou virtuální prohlídku, záběry z dronu a půdorys domu, aby jste si udělali lepší představu a uspořádání v domě.

Nemovitost je bez právních vad a jiných omezení a lze ji financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě