Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej výjimečné stavby s možností bydlení, pyramidy Bohdalov, okr. Žďár nad Sázavou

Na prodej Na dotaz Tisk

Shrnutí

Okres Žďár nad Sázavou
Kraj Kraj Vysočina
Země Česká republika
Cena Na dotaz
Poznámka k ceně info o ceně v RK
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3524
Obytná plocha: 511 m2
Plocha pozemku: 14199 m2
Zastavěná plocha: 385 m2
Plocha nebytových prostor: 91 m2
Topení: Lokální elektrické
Konstrukce budovy: Dřevostavba
Sítě: 230V, 400V, Internet, Klimatizace, Voda, pitná, Studna, Voda, užitková
Stav objektu: Novostavba
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Bohdalov

Popis nemovitosti

Rádi byste spojili bydlení s podnikáním? Pokud ano, nabízíme vám k prodeji výjimečný objekt, Pyramidu jednoty v Bohdalově u Žďáru nad Sázavou, který nemá v naší republice obdoby. Je to jedinečný objekt, vhodný pro různé druhy nejen duchovní činnosti - semináře, přednášky, meditace, koncerty, svatby aj., pro které byl také postaven. Kapacita spodní části je min. 80 lidí, do prvního patra se pohodlně vejde 25 lidí. Pozemky kolem pyramidy jsou stavební, lze tedy vedle pyramidy postavit např. dům pro majitele či správce, případně využít pro další komerční účely jako např. kavárnu či občerstvovací zázemí pro účastníky akcí, jen samotné bydlení musí souviset s provozováním komerčního objektu. Tedy ve stávajícím domku nebo v případě výstavby nového jej lze využít jako bydlení pro majitele objektu, jeho zaměstnanců či správce objektu. Jeho orientační vizuál můžete vidět na 2 fotografiích v místě, kde je pro stavbu nového objektu dle ÚP nejvíce prostoru. Samotný stav objektu je velmi dobrý a je připraven k okamžitému použití bez nutností dalších investic. Pyramida stojí uprostřed pozemků, o které je velmi dobře pečováno, je zde vysázeno mnoho ovocných stromů a samotný pozemek je možné využívat pro různé venkovní akce.

Pyramida byla postavena ze dřeva, opláštění z polykarbonátu, celá stavba bez použití jediného kovového prvku. Základna je o rozměrech 19,6 m x 19,6 m, výšku má objekt 12,5 m, uprostřed pyramidy je vrtaná studna o hloubce 40 m s vlastností užitkové vody. Objekt je napojen na elektřinu, plyn a kanalizace zde není, využívá se septik o obsahu 7,5 m. Vytápění objektu je v zimních měsících řešeno tepelným čerpadlem a v letních měsících stejným způsobem ochlazování. Vše je plně funkční a ve vynikající kondici, pro seriózní zájemce máme připraven technický popis nejen stavby, ale i pozemku, kde bylo myšleno na mnohé detaily.

V sousedním technickém domku, který je napojený na obecní vodovod, jsou k dispozici toalety pro hosty a díky jeho velikosti, kdy je koncipován na 2. NP, je možné jej využít k různým účelům, jako např. k bydlení pro majitele, uskladnění větších věcí apod. Je plně vybaven kuchyní, toaletami, koupelnou a technickou místností, společnou i pro pyramidu. Kromě elektrokotle jsou zde k dispozici také kamna na tuhá paliva, ideálně na dřevo, kterého je zde dostatek.

Vzhledem k náročnosti a velikosti objektu Vám rádi více informací sdělíme telefonicky nebo zašleme technický popis, případně vše ukážeme či vysvětlíme na prohlídce. Objekt možné financovat hypotékou. Volný ihned. Prodej pyramidy.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.