Aktuální nabídka nemovitostí

VILA, Kácov okr. Kutná Hora, 3 x bytová jednotka, dvojgaráž+přípravna, zahrada a pozemek 1201 m2

Na prodej 11 390 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Kutná Hora
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Cena 11 390 000 Kč
Poznámka k ceně Cena k jednání
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Vila
Počet nadzemních podlaží: 3
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: ST3459
Poznámka k ceně: s provizí RK
Obytná plocha: 329 m2
Plocha pozemku: 1201 m2
Zastavěná plocha: 251 m2
Plocha zahrady: 950 m2
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Studna, Voda, užitková
Vybavení: Balkon, Terasa, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bazén
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Klidná část obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka
Doprava: Autobus, Dálnice, Silnice, Vlak
Počet parkovacích míst: 5
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 406.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kutná Hora
Obec: Kácov

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi unikátní prvorepublikovou vilu, která tradičně sloužila jako rodinná residence. Vila je po kompletní rekonstrukci na moderní pohodlné bydlení v roce 2009 a v roce 2017 byly dokončeny stylové vnitřní interiéry včetně zařízení nábytkem, který může být z valné většiny součástí prodeje. Dům má 3 bytové jednotky, dvojgaráž, přípravnu, obytnou pergolu a prostornou zahradu.

Dům je zasazen na rovinatém pozemku s balustrádovým přístupem od komunikace, který vede jednak k domu a je z něj umístěno schodiště jako vstup do přední části zahrady. Do domu vejdete po krátkém schodišti do zádveří a dále můžete pokračovat do bytu v 1.patře 3+1 o obytné ploše cca 106 m2 s balkonem-terasou nebo vystoupáte po schodišti do podkroví, kde je samostatná bytová jednotka 2+1 o výměře 84 m2 s prostorným balkonem-terasou. V přízemí domu je třetí bytová jednotka 2+1 o výměře cca 71 m2 se samostatným vstupem a technické zázemí domu; kotelna, prádelna/sušárna a skladovací prostory a prostor pod schodištěm o celkové výměře cca 44 m2. Všechny obytné prostory domu jsou zařízeny moderními materiály a laděny s velkým vkusem a citem pro detail, o čem se můžete konkrétně přesvědčit samy nejdříve prostřednictvím kompletní virtuální prohlídky domu a v případě zájmu osobní prohlídkou.

Dům je vytápěn lokálním domácím vytápěním v kombinaci propan-butan a zejména v zimních měsících samoobslužný kotel na peletky, kde máte možnost regulovat spotřebu. Na pozemku jsou dvě studny a rozvod vody je řešen domácí vodárnou. Odpad je likvidován vlastní čističkou. V přední části pozemku lze na zpevněné ploše zaparkovat minimálně 2 auta. Parkování je možné i před domem. V zahradě je umístěna krytá dvojgaráž a přípravna o výměře cca 62 m2 a venkovní zastřešená pergola. Zahrada je udržovaná se vzrostlými ovocnými stromy a keři, včetně nádrží na dešťovou vodu k zalévání, příprava na venkovní bazén a domácí skleník.

Dům má potenciál být skutečným rodinným sídlem pro několik generací, jimž poskytuje jak dostatek soukromí, tak podle chuti možnost se společně potkávat nebo může sloužit díky 3 bytovým jednotkám, které lze pronajímat, jako investiční nemovitost.

Městečko Kácov se nachází cca 7 km od Zruče nad Sázavou nedaleko D1 cca 60 km od Prahy v dojezdové vzdálenosti cca 35 min.
Obec nabízí celou řadu sportovních a kulturních aktivit. V místě je škola, rozsáhlý sportovní areál, sokolovna, čilá spolková činnost, pošta, síť obchodů, tři mosty přes řeku Sázavu, autobusové nádraží a dvě vlakové zastávky.

V roce 2017 bylo otevřeno golfové hřiště s 27 jamkami Panorama Golf Resort, který má doprovodný sportovní (tenis, beach volleyball) a wellness program.

Dům je volný k nastěhování ihned a lze jej financovat hypotékou. Cena k jednání.

Mapa

No image

JUDr. Šárka Toulová

 sarka@realityjinak.eu

 +420 602200867

Kontaktujte mě