Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej restaurace s kavárnou, s možností bydlení, 506 m2, pozemkem 1667 m2 a stodolou, Kokořín

Na prodej 14 990 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Mělník
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Cena 14 990 000 Kč
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Restaurace, bar
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3481
Obytná plocha: 506 m2
Plocha zahrady: 1162 m2
Plocha nebytových prostor: 363 m2
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Internet, Voda, pitná
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Centrum obce
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Obec: Kokořín

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt, který nabízí v přízemí restauraci i kavárnu a v patře možnost trvalého bydlení. Současní majitelé celý objekt zrekonstruovali a začali v něm nejen bydlet, ale i podnikat, kdy v roce 2014 v přízemí objektu otevřeli kavárnu se zahrádkou fungující v sezóně na denní bázi a mimo sezónu přes víkendy a svátky. Tedy objekt je víceúčelový a nabízí více variant využití. Samozřejmě je možné zavedenou kavárnu, která disponuje i vyhlášenou kuchyní se stabilní klientelou zrušit a objekt používat pouze pro bydlení. Následné stavební úpravy by nebyly nijak finančně i stavebně náročné. Nicméně podnik je fungující, ekonomicky stabilní, zajišťující rodině slušné živobytí.

Noví majitelé mohou potenciál tohoto zavedeného a známého objektu rozšířit např. o ubytovací kapacity o počtu cca 4-8mi apartmánů v prvním patře, případně využít celý objekt jako stacionář či pro jednorázový pronájem na společenské události typu svatby, narozeniny, firemní oslavy, kdy spodní patro by složilo pro zábavu a horní patro k ubytování.

Dům je tedy dvoupodlažní, kdy v přízemí je kavárna se dvěma prostory pro posezení, kuchyní, skladem potravin, přípravnou zákusků a kanceláří, koupelnou a dámskými toaletami (pánské byly přistavěny k objektu mimo hlavní část), chodbou a technickou místností na peletový kotel. Tedy mohl by zde vzniknout velkorysý byt o dispozici 4+1 o výměře 184 m2, kdy jedna z místností by byla jídelna.

V prvním patře je situovaný byt současných majitelů o dispozici 5+1 s výměrou 143 m2 + 47 m2 půdního prostoru. Toto parto je výhradně využíváno pro soukromé účely bydlení a je k tomu i přizpůsobeno. Pokud by byla potřeba, je možné půdu přestavět na obytnou plochu, všechny IS jsou v patře k dispozici. Nad tímto patrem je ještě technická půdička se vstupem z chodby.

K dispozici ještě stodola, rozčleněná na více místností, která slouží jako sklad nápojů a pro zahradní techniku i nábytek. Část stodoly slouží jako dílna. Vše stavebně odděleno. Před stodolou se nachází dřevěný objekt, sloužící jako šatna a toalety pro brigádníky či zaměstnance.

Celkově je nemovitost po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu i kondici. Její užitná plocha je pro přízemí 184 m2, pro první patro 143 m2 + 47 m2 půdy. Stodola má 112 m2 a dřevěná stavba pro zaměstnance 20 m2. Tedy celková užitná plocha činí 327 m2 + půda 47 m2 + stodola 112 m2 + dřevěná stavba 20 m2, celkem 506 m2 ploch k dispozici pro různé účely. Pozemek má velikost 1.667 m2, z toho zastavěná plocha činí 474 m2, zahrada 1.162 m2, terasa s posezením 31 m2.

Pro vážné zájemce více informací u makléře, příp. něco o historii a majitelích na webu, který můžeme také zaslat. Půdorysy a projektová dokumentace na vyžádání. Nemovitost je možné financovat hypotékou, volná bude dle dohody. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě