Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej komerční budovy v Bučovicích, 664 m2, 8 park. míst, terasy 130 m2, Bučovice - Vícemilice

Na prodej 6 900 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 6 900 000 Kč
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Obchodní prostor
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3350
Využití: Nekomerční nebo komerční
Plocha: 664 m2
Obchodní plocha: 664 m2
Ostatní plocha: 130 m2
Plocha nebytových prostor: 519 m2
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: Internet, Klimatizace, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, 220V, 380V, Studna, Voda, užitková
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Rohový
Umístění: Rušná část obce
Počet bytů: 2
Nebytové prostory: 2
Počet kanceláří: 1
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, Silnice, Vlak
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Vyškov
Obec: Bučovice
Ulice: Slovenská

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji cihlovou komerční budovu v Bučovicích - Vícemilicích na ulici Slovenská o výměře 664 m2 užitných ploch + 130 m2 teras, dále venkovní rampa a schodiště cca 34 m2 + vjezd 18,49 m2. Ve výměře užitných ploch není zahrnutý také sklepní prostor o velikosti cca 136 m2. K dispozici 7 parkovacích míst + 1 garáž.

Původní vodní mlýn byl přestavěn do současné podoby a slouží v tuto chvíli k prodeji mražené jogurtové zmrzliny v přízemí. Ve 2.NP byla provozována restaurace, ze které je možné vstoupit na terasy, kde fungovala i zahrádka. V současnosti se tyto prostory nevyužívají. Ve 3.NP je v tuto chvíli rozestavěný prostor pro 2 bytové jednotky o celkové výměře 145 m2 + terasa o výměře 18 m2. Tento prostor je nutné stavebně dokončit, nicméně kromě této části budovy byla celá nemovitost řádně zkolaudována. Tuto nemovitost lze dle platného územního plánu přestavět na objekt, sloužící k ubytování, tedy lze přebudovat na ubytovnu, hotel, penzion.

Objekt leží na velmi viditelném, rušném místě přímo u cesty, kde projede denně přes 10tis. aut. Silnice E50 je hlavní tah mezi Brnem a Uherským Hradištěm, tedy zaručuje velký počet potenciálních zákazníků a také ideální místo na vlastní reklamu a propagaci.

Nemovitost je plně funkční a užívaná, v tuto chvíli již zmiňovaným prodejem mražené jogurtové zmrzliny a také jako truhlářská dílna. Je zde k dispozici i montážní jáma. Dle platného ÚP je možno objekt využít také pro např. stravovací účely, prodejnu aj. zařízení nevýrobních služeb. Podmíněné přípustné využití objektu je pro technickou a dopravní infrastrukturu a také pro využití doplňkového bydlení pro správce či zaměstnance.

Nemovitost je volná po přepisu na katastru, není zatížena žádnými právními vadami a lze ji financovat hypotékou. Více informací u makléře. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě