Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej penzionu s vlastní restaurací, pozemek 3.486 m2, Kotvrdovice, okr. Blansko, Macocha

Na prodej Na dotaz Tisk

Shrnutí

Okres Blansko
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena Na dotaz
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Pension
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3218
Využití: Komerční
Plocha: 560 m2
Obytná plocha: 560 m2
Plocha pozemku: 3486 m2
Zastavěná plocha: 693 m2
Obchodní plocha: 560 m2
Podlaží: 1. patro
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
Vybavení: Bytové jádro zděné, Parkování, Zahrada, Zařízeno nábytkem
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 50
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Blansko
Obec: Kotvrdovice

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji zavedený penzion s vlastní restaurací v oblasti Moravského Krasu, nedaleko známé propasti Macocha, kdy tento region zažívá každoročně zvýšený zájem turistů.

Hospůdka a Penzion u SURFu v Kotvrdovicích je vhodná i pro firemní akce, svatby, školení, oslavy aj. Restaurace má kapacitu 105 osob, k dispozici plně vybavená kuchyně, bar s pódiem pro hudební i jiná vystoupení. Ve vedlejší místnosti je k dispozici salonek s kapacitou 80 osob, který je vybaven pro přenos audia a videa z hlavního sálu. A jako zázemí pro hosty penzionu slouží stylová koliba s barem a krbem o kapacitě 35 osob.

Ve zrekonstruovaném penzionu z roku 2000 je k dispozici devět pokojů, každý s koupelnou a toaletou (celková kapacita je 25 lůžek a 4 přistýlky). Má tři samostatné vstupy, tedy hostům zajišťuje určité soukromí. Hosté mohou též využít menší kuchyni. Celý objekt je možné nadstavit o jedno patro a tím si zvýšit ubytovací kapacitu. Plán projektu je k dispozici.

Rozlehlá zahrada může dále sloužit k pořádání letních akcí, pro které je připravena, má i rozvedenou elektřinu. Pro tyto účely je možné využít také zadní vjezd přímo do zahrady. Ve spodní části zahrady stojí stodola, která může posloužit k uskladnění mechanizace na údržbu zahrady. Plocha pozemku: 3.486 m2, zastavěná plocha: 693 m2.

Nemovitost je plně funkční a připravena k okamžitému provozu, v kupní ceně je zahrnuto kompletní vybavení restaurace i penzionu. Parkování zajištěno před penzionem na obecním parkovišti. Pro více technických či detailnějších informací nás neváhejte kontaktovat. Možno financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě