Aktuální nabídka nemovitostí

Pronájem keltské stylové restaurace - krčmy, 111 míst, 160 m2, zahrádka, ul. Příční, Valtice

K pronájmu 40 000 Kč/měsíc Tisk

Shrnutí

Okres Břeclav
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 40 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně + energie
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: K pronájmu
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Restaurace, bar
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3505
Obytná plocha: 160 m2
Plocha zahrady: 93 m2
Plocha nebytových prostor: 160 m2
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Internet, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, Studna
Stav objektu: Velmi dobrý
Typ budovy: Řadový
Umístění: Centrum obce
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Břeclav
Obec: Valtice
Ulice: Příční

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu stylovou keltskou restauraci - krčmu se zavedenou klientelou v exponované části jižní Moravy, v historickém centru města Valtice, v Lednicko-valtickém areálu, památkové a přírodní rezervaci UNESCO, jež každoročně přitáhne velké množství turistů, které přitáhnou místní cyklotrasy a špičkové moravské víno. Kapacita jak ubytovacích, tak gastronomických služeb stále nepokryje poptávku, především v měsících od května do října, nicméně město Valtice ve spolupráci s místními podnikateli nabízí různé společensko-kulturní akce i po celý rok, jako např. dýňobraní, čokoládobraní, Burger festival a další akce, které začínají v dubnu a končí až v prosinci. Tedy zájemců o gastronomii a ubytovací služby je téměř celoroční.

Restaurace - krčma Avalon o počtu 111 míst k sezení (v restauraci 41 míst, na zahrádce 48, ve sklepě 22 míst. Stravovat je možné i na podestě, která do součtu ale započítána není - avalonvaltice/tecka/com) má svoji 20ti letou historii, tedy je plně zavedená a lidé se do ní vracejí pro její unikátnost, které na Moravě není. Tedy pro nového provozovatele se nabízí zavedený podnik, který má svůj styl, kvůli kterému tam lidé jezdí. Proto prosím nevolejte a nepište případní zájemci, kteří by chtěli zaměření restaurace předělat na např. pizzerii, indickou nebo čínu. Koncept keltské středověké krčmy je zaveden cíleně, protože v místě budovy se nalézalo kdysi keltské sídliště, vzhledem k nalezeným keramickým střepům počas rekonstrukce objektu, jejichž stáří je datováno na cca 2.500 let. Dále zde byly nalezeny i habánské keramické střepy ze 17. století, proto je v suterénu krčmy zaveden vinný sklípek s počtem 22 míst na sezení + stání. Ten je možno využívat jak v rámci restaurace, tak pro řízené degustace.

Součástí restaurace Avalon je dřevotopný krb, původní středověký dvouramenný vinný sklep, prostory pro grilování a zahrádka s jezírkem, vodopádem a středověkou studnou. Výměra vnitřních prostor je celkem 262 m2 s kapacitou 41 míst k sezení. Na zahrádce je k dispozici dalších 48 míst. Restaurace je kompletně zařízena a kuchyně je plně vybavena pro přípravu kvalitních, dobových i netradičních pokrmů.

Nad krčmou se nachází malý penzion, který provozuje osobně paní majitelka, tedy již stabilní klientela bude ráda, když se bude moci stravovat v místě svého ubytování.

Tato oblast, přezdívaná "Moravské Toskánsko", je nejnavštěvovanější destinace ČR. Je zde rozsáhlé kulturní bohatství unikátních památek rodu Lichtensteinů, s 12 zámky a zámečky. Valtice, zvané "hlavní město vína" se nacházejí přímo na hranicích s Rakouskem. Velké množství penzionů odpovídá expandujícímu turismu. V celém Lednicko-valtickém areálu jsou rozsáhlé vinařské stezky a cyklostezky. Lužní lesy, biosféricky ojedinělá soustava rybníků, přírodní vápencový Mariánský lom.

V případě seriózního zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.