Aktuální nabídka nemovitostí

Pronájem penzionu s vlastní restaurací, pozemek 3132 m2, Kotvrdovice, okr. Blansko, Macocha

K pronájmu Na dotaz Tisk

Shrnutí

Okres Blansko
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena Na dotaz
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Prodej / Pronájem: K pronájmu
Typ nemovitosti: Komerční nemovitosti
Typ nemovitosti upřesnění: Pension
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3379
Využití: Komerční
Plocha: 560 m2
Obytná plocha: 560 m2
Plocha pozemku: 3132 m2
Zastavěná plocha: 693 m2
Obchodní plocha: 560 m2
Podlaží: 1. patro
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
Vybavení: Bytové jádro zděné, Parkování, Zahrada, Zařízeno nábytkem
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění: Centrum obce
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 50
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský
Okres: Blansko
Obec: Kotvrdovice

Popis nemovitosti

Nabízíme vám do pronájmu zavedený penzion s vlastní restaurací v oblasti Moravského Krasu, nedaleko známé propasti Macocha, kdy tento region zažívá každoročně zvýšený zájem turistů.

Jedná se o dlouhodobý pronájem na 20 let bez nutnosti platit nájem. Zajistíme vám investora, který nemovitost koupí, případně na své náklady zrekonstruuje a vy můžete podnikat, platíte pouze ročně část ze zisku. Je to nabídka bez nutnosti investic a jakéhokoliv kapitálu, pouze musíte obor ovládat, mít prokazatelné zkušenosti a nabídnout investorovi seriózní podnikatelský záměr.

Hospůdka a Penzion u SURFu v Kotvrdovicích je vhodná i pro firemní akce, svatby, školení, oslavy aj. Restaurace má kapacitu 105 osob, k dispozici plně vybavená kuchyně, bar s pódiem pro hudební i jiná vystoupení. Ve vedlejší místnosti je k dispozici salonek s kapacitou 80 osob, který je vybaven pro přenos audia a videa z hlavního sálu. A jako zázemí pro hosty penzionu slouží stylová koliba s barem a krbem o kapacitě 35 osob.

Ve zrekonstruovaném penzionu z roku 2000 je k dispozici devět pokojů, každý s koupelnou a toaletou (celková kapacita je 25 lůžek a 4 přistýlky). Má tři samostatné vstupy, tedy hostům zajišťuje určité soukromí. Hosté mohou též využít menší kuchyni. Celý objekt je možné nadstavit o jedno patro a tím si zvýšit ubytovací kapacitu. Plán projektu je k dispozici.

Rozlehlá zahrada může dále sloužit k pořádání letních akcí, pro které je připravena, má i rozvedenou elektřinu. Pro tyto účely je možné využít také zadní vjezd přímo do zahrady. Ve spodní části zahrady stojí stodola, která může posloužit k uskladnění mechanizace na údržbu zahrady. Plocha pozemku: 3132 m2, zastavěná plocha: 693 m2.

Nemovitost je plně funkční a připravena k okamžitému provozu, v ceně je zahrnuto kompletní vybavení restaurace i penzionu. Parkování zajištěno před penzionem na obecním parkovišti. Pro více technických či detailnějších informací nás neváhejte kontaktovat. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě