Aktuální nabídka nemovitostí

Pozemek 960 m2, k.ú. Nechalov, obec Drevníky k bydlení/rekreaci, v intravilánu obce

Na prodej 2 950 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Příbram
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Cena 2 950 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: ST3506
Poznámka k ceně: s provizí RK, včetně právního servisu
Plocha pozemku: 960 m2
Sítě: 230V, Studna
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Obec: Drevníky

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro stavbu na trvalé nebo rekreační bydlení v obci Drevníky, část obce Nechalov, okres Příbram, jež má celkovou výměru 960 m2. Pozemek vzniknul vyčleněním z původních pozemků majitelky a je zatím vymezen jen geometrickým plánem z původního pozemku. Výjimečná je poloha pozemku, protože je umístěn v původní vesnické zástavbě na horizontu v krajině, takže poskytuje úchvatné výhledy do okolí.

Pozemek je mírně svažitý, je oplocen a rostou na něm vzrostlé stromy. IS- voda, možnost vybudovat vlastní studnu a připojení na obecní vodovod se řeší, elektřina /bude na pozemku zavedena/. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace.

Školka je 2 km od pozemku v sousední obci Drhovy. Město Dobříš je cca 11 km, kde se nachází veškerá další občanská vybavenost. Autem jste v Praze za 45 min. Přibližně 3 km na východ od obce se nachází Slapská přehrada.

Okolí obce je hustě zalesněno brdskými lesy, což umožňuje podnikání nádherných, ať už pěších či cyklistických výletů po okolí a vodní sporty na Slapské přehradě.
Nemovitost je k dispozici ihned a lze financovat hypotékou. Více informací u makléře. Majitel si vyhrazuje právo přijmout nejvyšší cenovou nabídku.

Mapa

No image

JUDr. Šárka Toulová

 sarka@realityjinak.eu

 +420 602200867

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.