Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej stavebního pozemku k bydlení, 2.549 m2, Litostrov, Brno - venkov

Na prodej 2 990 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Brno-venkov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 2 990 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3438
Plocha pozemku: 2549 m2
Sítě: 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavenost: Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Litostrov

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 2.549 m2 v obci Litostrov v okrese Brno - venkov pro účely čistého bydlení, tedy pro stavbu až 2 rodinných domů o 1.NP a podkroví se sedlovou střechou. Stavební část pozemku činí cca 1.050 m2, cca 289 m2 činí přístupová cesta k zahradám, kterou nelze zastavět, zbytek, cca 724 m2 je veden jako zahrada. Do těchto výměr není započítán podíl na příjezdové cestě, jejíž rozměr činí 972 m2. Zastavitelnost pozemku dle vyhlášky činí 60% stavební plochy, zbytek musí zůstat pro vsak vody. Do zastavitelné plochy se počítá např. i vydlážděný příjezd, pergola apod. drobné stavby. Uliční šíře pozemku je cca 32m, jeho délka cca 63m. Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, která je již ve formě antoníčka. Vodovod a kanalizace je ve vzdálenosti cca 50m, plyn cca 45m. Případně lze vyvrtat na studnu a zřídit si septik na vyvážení.

Pozemek je situovaný na okraji obce, která je velmi klidná, rovinatá, bokem od páteřní komunikace, kterou lze dojet autem do Brna za cca 20 minut. Případně lze využít hromadnou autobusovou dopravu, jejíž zastávka je cca 30 m od pozemku, kdy do Brna trvá jízda cca 30 min, nebo na vlak s přestupem v obci Zastávka.

V obci se nachází vzhledem k její velikosti pouze obecní úřad a poštovní schránka, mateřská i základní škola jsou nejblíže v obci Domašov. Obchod v sousední Zbraslavi.

Pozemek je volný ihned, je možno jej financovat hypotékou. Více informací u makléře a na videu na našich webových stránkách.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě