Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej zasíťovaného pozemku pro bydlení, 703 m2, Kučerov

Na prodej 2 000 000 Kč Tisk

Shrnutí

Okres Vyškov
Kraj Jihomoravský kraj
Země Česká republika
Cena 2 000 000 Kč
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Rezervováno, jen vlastní web
Evidenční číslo: IR3450
Plocha pozemku: 703 m2
Ostatní plocha: 703 m2
Sítě: 230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Voda, užitková
Vybavenost: Pošta, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Kučerov

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek určený pro rezidenční bydlení, konkrétně pro stavbu jednoho rodinného domu v obci Kučerov, nedaleko Vyškova či Bučovic. Jeho orientace je Z/J/V, poněvadž je koncový, na klidném místě, kde končí asfaltová silnice. Tedy lokalita je výjimečná, s dojezdem do Vyškova za cca 9 min a do Bučovic za cca 11 min.

Samotný pozemek má velikost 703 m2, jehož tvar je zobrazen mezi fotografiemi. Přední část je stavební, zadní je třeba zachovat jako zahradu. Výhodou tohoto pozemku oproti vedlejším je možnost postavit zde samostatně stojící rodinný dům bez regulací. Tedy netřeba zde dodržet uliční čáru a další podmínky, týkající se pozemků sousedních. Uliční šíře pozemku je 24 m2.

Z IS k dispozici voda, dešťová kanalizace, elektřina i plyn, které jsou k napojení v komunikaci přímo před pozemkem. Splašková kanalizace bude v obci teprve vybudovaná, do té doby je nutno využívat septik.

V obci se nachází školka, mateřské centrum, 7 minut jízdy vzdálený nájezd na dálnici do Brna. Hezké okolí: národní přírodní rezervace Větrník, biokoridor kolem potoka, plánovaná cyklostezka do Vyškova - na podzim se má začít stavět.

Nemovitost je bez právních vad a břemen kromě jednoho břemene pro energetickou společnost za účelem zřízeni a vedení sítí. Její koupi je možné financovat hypotékou a volná bude ihned po přepisu na katastrálním úřadě. Více informací u makléře.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě