Aktuální nabídka nemovitostí

Prodej stavebního komerčního pozemku, 14.199 m2, Bohdalov, okr. Žďár nad Sázavou

Na prodej Na dotaz Tisk

Shrnutí

Okres Žďár nad Sázavou
Kraj Kraj Vysočina
Země Česká republika
Cena Na dotaz
Poznámka k ceně info o ceně v RK
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Na prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, komerční
Stav: Aktivní
Evidenční číslo: IR3518
Plocha pozemku: 14199 m2
Plocha nebytových prostor: 91 m2
Sítě: 230V, 400V, Internet, Klimatizace, Voda, pitná, Studna, Voda, užitková
Vybavenost: Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Bohdalov

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemky ke komerčním účelům v Bohdalově u Žďáru nad Sázavou, na kterých již v tuto chvíli stojí dvě stavby, které lze nadále využívat, jelikož se jedná o zkolaudované novostavby. Konkrétně jde o stavbu pyramidy a zděný domek, který lze použít jako zázemí pro aktivity spojené s pyramidou nebo jako zázemí či bydlení pro majitele či správce areálu. O okolní pozemky je také velmi dobře pečováno, je zde vysázeno mnoho ovocných stromů a lze je využívat pro různé venkovní akce.

Samotné stavební pozemky lze dle aktuálního ÚP využít jako pozemky pro umisťování staveb a zařízení pro veřejnou správu a administrativu, pozemky pro zařízení církevní nevýrobní, požární ochranu, kulturu a osvětu, pozemky pro vzdělávání a výchovu, pozemky pro zdravotnictví a sociální služby. Lze tedy na stávajícím pozemku postavit další stavbu a lze ji využít jak pro např. kavárnu či občerstvovací zázemí pro účastníky akcí a zároveň také pro bydlení, jen samotné bydlení musí souviset s provozováním komerčního objektu. Tedy ve stávajícím domku nebo v případě výstavby nového jej lze využít jako bydlení pro majitele objektu, jeho zaměstnanců či správce objektu. Jeho orientační vizuál můžete vidět na 2 fotografiích v místě, kde je pro stavbu nového objektu dle ÚP nejvíce prostoru. Pyramidu lze dále využívat pro komerční účely. Především v sezóně je zde velký zájem o pobyty, semináře či přednášky.

Celková výměra pozemků je 14.199 m2, z toho stavebních 3.231 m2. Zbytek je veden jako orná půda.

Vzhledem k velikosti pozemků vám rádi více informací sdělíme telefonicky nebo zašleme technický popis, případně vše ukážeme či vysvětlíme na prohlídce. Pozemky možné financovat hypotékou. Volné ihned.

Mapa

No image

Mgr. Ivo Rábl

 ivo@realityjinak.eu

 +420 776483448

Kontaktujte mě

Rádi prodáme i vaši nemovitost. Ozvěte se nám.