Mgr. Ivo Rábl
Fér makléři Mgr. Ivo Rábl - jednatel
+420 776483448
ivo@realityjinak.eu
Kde působím: Brno, Brno - venkov
"S jistotou mohu říci, že prodej nemovitostí lze skutečně dělat jinak. Více jak 10 let praxe v oboru a řada spokojených klientů mi potvrzuje dobrý pocit, že moje práce má smysl."

Reference z Realitní komory

Naše reference:
Dobrý den,chtěl bych poděkovat panu Mgr.Ivo Ráblovi za nádhernou prezentaci prodávaného objektu,rychlé a vstřícné jednání,které probíhalo ke spokojenosti obou stran.Spolupráci s ním mohu vřele doporučit.Ještě jednou moc děkuji. Miloš.
***
Děkujeme za profesionální přístup a jednání pana Rábla při koupi bytu. Perfektně zpracovaný inzerát, velmi dobrá komunikace, cokoli se dohodlo, tak platilo. Doporučuji služby pana Rábla. Marek Veselský
Více zde

Naše reference:
Děkuji panu Mgr.Ivo Ráblovi za rychlý a bezproblémový prodej bytu. Perfektně zpracovaná prezentace prodávaného bytu, ochota, slušné a profesionální jednání. Služby pana Mgr.Rábla doporučuji. Ing.Lubomír Šetlík
Více zde

Naše reference:
Děkuji za rychlé, věcné a transparentní jednání při prodeji bytu. Prodej byl vyřizován bez chyb, bez zbytečných úkonů nebo časových průtahů. Jednotlivé kroky na sebe navazovaly a byly nám dopředu známé. Martin Očkay.
***
Chceme s manželkou poděkovat za velice profesionální a vstřícné jednání při zprostředkování koupě nového bytu i pronájmu starého bytu. Jeho služby vřele doporučujeme. Nemovitostem rozumí a se vším ochotně poradí. Radek Burian.
Více zde

Eva z Brna (18.6.2016)

Pan makléř Ivo Rábl mi opakovaně nezištně poradil s problémem, který nastal při prodeji mojí nemovitosti. Jednal vždy zdvořile, slušně a ochotně. Jeho názory a rady byly opravdu věcné, vycházely ze zkušeností z práce s lidmi a ze zkušenosti práce v realitní činnosti. Je znát, že jde o fundovaného realit.makléře "na svém místě". Ve svém oboru se vyzná, stejně tak umí dobře a ohleduplně jednat i s lidmi. Tohoto člověka můžeme jen doporučit, pokud chcete mít jistotu, že při případném prodeji Vaší nemovitosti řádně ohlídá vše, co je třeba a dotáhne prodej do úplné konce ke spokojenosti obou stran. Doporučuji.I v příštím prodeji se na něj obrátíme o spolupráci. A děkujeme.
______
 
Radka (5.3.2017)

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali realitnímu makléři Mgr. Ivo Ráblovi za zprostředkování zakoupení bytu. Velmi oceňujeme jeho profesní i lidský přístup, přehled v daném oboru, znalost aktuálních zákonů i jejich připravovaných změn. Všechny naše dotazy a problémy se snažil vyřešit ke spojenosti všech zúčastněných stran. Spolupráci s ním můžeme jen doporučit.  
______

Michaela (27.2.2017)

Dobrý den, chtěla bych tímto nejen poděkovat, ale i ohodnotit celkový přístup realitního makléře - pana Mgr. Ivo Rábla. Oceňuji jak odborné rady, tak profesionální i lidský přístup. Čestné a slušné jednání, rychlou komunikaci a hladký průběh. Z mého pohledu, je to člověk na správném místě, rozumí svojí profesi a ví co dělá. Je přesvědčený o tom, že každá věc (nemovitost) má svoji cenu a svého kupce. A tak to má být. Služby pana Rábla mohu jen doporučit a ještě jednou moc děkujeme.

Aktuálně nabízím

Prodej RD 4+2 v obci Sulkovec, zahrádka, sklep, garáž

Lokalita:Sulkovec
Výměra:170 m2
Cena:2 590 000 Kč


Více zde

Prodej RD 3+1 v obci Čučice, 157 m2, zahrada 1063 m2

Lokalita:Čučice
Výměra:157 m2
Cena:1 800 000 Kč


Více zde

Prodej pozemku k bydlení, 1416m2, Horní Dunajovice

Lokalita:Horní Dunajovice
Výměra:1416 m2
Cena:750 000 Kč


Více zde
Napište mi