Naše reference

Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou a garáží v obci Horní Dubenky

Prodáno

Naše reference:

Rád bych poděkoval paní Štěpánkové, za velice příjemný a profesionální přístup při koupy nemovitosti.Naše spolupráce ještě bude pokračovat při prodeji bytu.Velice děkujeme a vřele doporučuji. Tomáš Hudeček, 20.7.2021

Shrnutí

Okres Jihlava
Kraj Kraj Vysočina
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: DS3374
Využití: Nekomerční
Plocha: 726 m2
Obytná plocha: 726 m2
Plocha pozemku: 1380 m2
Zastavěná plocha: 726 m2
Plocha zahrady: 654 m2
Velikost: 5+1
Topení: Lokální plynové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
Vybavení: Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem
Stav objektu: Dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Okraj obce
Vybavenost: Škola, Školka, Úřady
Doprava: Autobus, Silnice
Počet parkovacích míst: 4
Třída náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Vysočina
Okres: Jihlava
Obec: Horní Dubenky

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům (celková výměra 726 m2) se zahradou (654 m2) a garáží (45 m2) v obci Horní Dubenky. Dům je vhodný pro trvalé i rekreační bydlení.

Obec Horní Dubenky se nachází v okrese Jihlava v Kraji Vysočina. Obec se skládá jednak z původní vsi a jednak ze sídliště Janštejn při stejnojmenné sklárně. V obci je mateřská a základní škola - 1.stupeň. Doprava je zajištěna autobusovým spojením do Jihlavy /cca hodina cesty/, dále do Telče, Třeště, Počátků, Studené, Stojčína a Panských Dubenek. V těchto větších městech je kompletní občanská vybavenost. V okolí je nádherná příroda, koupání, cyklostezky, turistické stezky, lesy, památky - např. zámek Telč nebo hrad Roštejn, dále lyžařský areál Čeřínek, ski areál Křemešník, rozhledna Pípalka a další.

Samotný dům je v dobrém technickém stavu. Dům je cihlový, starý asi 55 let, celý podsklepený. V případě zájmu lze přistavět další podkrovní pokoje v patře. Krovy jsou v dobrém stavu, nutná jen impregnace. Majitel může po domluvě dům zcela vyklidit anebo nechá úplně či částečně zařízený. Střecha je eternitová. Dům prošel cca před 25ti lety rekonstrukcí /střecha, příčky, krovy/, podzemní podlaží je zatepleno polystyrenem v roce 2019. V domě je zaveden plyn, elektřina, voda z řadu, kanalizace.

Dominantou domu je obývací pokoj o výměře 22 m2, ze kterého je krásný výhled na okolní krajinu. Z obývacího pokoje vstupujeme do jídelny /výměra 18 m2/ a dalšího pokoje, který nyní slouží jako ložnice /výměra 14 m2/. Dále je zde průchozí kuchyň /výměra 8 m2/ a koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC /výměra 6 m2/. V patře jsou další dva pokoje /výměra 13,5 a 10,5 m2/.
Vedle domu je další obytný dům /tzv. vejminek/, dvě místnosti slouží zatím jako dílna, ale lze z nich udělat pokoje k bydlení. Parkovat je možno nejen v garáži, ale i na dlážděné cestě k domu, jsou tedy k dispozici až čtyři parkovací místa.
Zahrada je udržovaná, mnoho vzrostlých stromů a keřů. Na konci zahrady vejdete vrátky přímo do lesa, za kterým je rybník.

Nemovitost je volná ihned a lze ji financovat hypotékou. Více informací u makléře. PENB je ve stádiu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

Mapa