Naše reference

Prodej zděného domku se zahradou, Říčany, okres Praha-východ

Prodáno

Naše reference:

S paní makléřkou Dagmar Štěpánkovou jsem byla velmi spokojena. Realizovala prodej naší chaty v Říčanech u Prahy, a to v době nepříliš příznivé pro tyto úkony. Přesto si věděla rady. Mohu ji doporučit, je to profesionál. Gabriela Šumavská. 21.2.2023
***
Děkujeme mnohokrát paní Štěpánkové, za super a úžasné jednání , ochotu a pečlivost se kterou pracuje. A také ji vřele doporučuji jako realitního makléře. Roman Janoušek. 21.2.2023

Shrnutí

Okres Praha-východ
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 1
Počet podzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: DS3442
Obytná plocha: 46 m2
Plocha pozemku: 469 m2
Zastavěná plocha: 55 m2
Plocha zahrady: 414 m2
Topení: Lokální palivové
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 230V, 400V, Internet, Studna
Vybavení: Terasa, Parkování, Sklep, Zahrada
Stav objektu: Dobrý
Typ budovy: Samostatně stojící
Umístění: Okraj obce
Vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava: Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Počet parkovacích míst: 1
Třída náročnosti: F - velmi nehospodárná
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-východ
Obec: Říčany
Ulice: Oddechová

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný domek v Říčanech u Prahy v dosahu MHD s pozemkem 469 m2. Domek je vhodný na trvalé i rekreační bydlení, jeho velikost lze v případě potřeby rozšířit. Dispozice 3+1, zastavěné plocha 55 m2, stojí na vlastním pozemku 469 m2 a je částečně podsklepený. Před pěti lety prošel částečnou rekonstrukcí (WC a koupelna). Obývací pokoj (18 m2) disponuje kamny, která celý dům výborně vytopí. Z tohoto pokoje je vstup na prostornou terasu. Další dvě místnosti jsou v současnosti využívány jako ložnice a pracovna. Stropy jsou obložené dřevem. Na podlahách je dlažba. Okna jsou plastová.

Nemovitost se nachází se na okraji Říčan, a přitom pár metrů od lesa. Na pozemku se kromě studny hluboké 15 m, která slouží jako zdroj vody, nachází i další menší zděný domek (13,5 m2), který může být využit jako dílna nebo jako království pro děti. V tomto přídomku je umístěno nové čerpadlo. Odpad je sveden do jímky.
Zahrada je udržovaná se vzrostlými stromy (višeň, švestky, jabloně, borovice, túje).

Říčany byly opakovaně oceněny jako město s nejlepší kvalitou života. Protéká jimi říčka Rokytka a Říčanský potok, na jeho toku se ve městě nacházejí rybníky Marvánek a Mlýnský rybník. Najdete zde veškeré zázemí pro pohodlný život. Vlakem, autem i autobusem se dostanete do 30 min. do Prahy, přitom je to tichá a klidná lokalita. Mezi památky patří zejména Kostel sv. Petra a Pavla, kříž, socha sv. Jana Nepomuckého, socha sv. Václava, Sloup se sochou P. Marie, zřícenina hradu ze druhé poloviny 13. století a Muzeum Říčany. Celá oblast je doslova protkána cyklostezkami a turistickými cestami s množstvím altánů a rybníků. Oblíbený je například Jureček se stylovou restaurací.

Nemovitost lze financovat hypotékou, je vhodná jak na investici, tak pro rodinné bydlení, což můžete posoudit z videoprohlídky. Pro inspiraci přikládáme pár fotografií vizualizace, jak by po případné rekonstrukci mohl dům vypadat. V případě zájmu o prohlídku nebo dotazů, mě prosím kontaktujte.

Mapa