Naše reference

Rodinný dům 2+1, Malíkovice, Hvězda, okr. Kladno

Prodáno

Naše reference:

S paní makléřkou jsme byli spokojeni. Když byl nějaký problém, tak se ho hned snažila vyřešit ke spokojenosti všem účastníkům. Daniela Jelínková. 9.9.2022.

Shrnutí

Okres Kladno
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Domy
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Domy
Typ nemovitosti upřesnění: Rodinný dům
Počet nadzemních podlaží: 1
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: ST3399
Plocha: 240 m2
Obytná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 240 m2
Zastavěná plocha: 220 m2
Plocha zahrady: 156 m2
Velikost: 2+1
Topení: ÚT tuhá paliva
Konstrukce budovy: Cihlová
Sítě: 220V, Studna
Vybavení: Bazén, Garáž, Zahrada
Stav objektu: Dobrý
Typ budovy: Řadový
Umístění: Klidná část obce
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský
Okres: Kladno
Obec: Malíkovice

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 2+1 umístěný v obci Malíkovice, část Hvězda cca 8km od Slaného. Dům má 1NP, má možnost vybudovat obytné podkroví (cca 80 m2 ) v současné době je užíván k rodinné rekreaci. Dům je obyvatelný, avšak pro stálé bydlení se předpokládá rekonstrukce.

V přízemí domu jsou dva pokoje, kuchyň, chodba, koupelna s WC, spíž, schodiště do podkroví. V domě je zavedena elektřina a voda, odpady jsou řešeny prozatím jímkou. Kanalizační přípojka je v domě, ale není zapojena na vnitřní užívání. Objekt se vytápí kamny na pevná paliva. Celková plocha pozemku je 396 m2. Na udržované zahradě se nachází garáž a zděné přístavky, které lze využít jako další místnosti či dílnu. Zahrada je po obvodu osázena vzrostlými tújemi, borovicemi a keři, je zde umístěn mobilní bazén a část zahrady je užívána k pěstování oblíbených plodin.

Zastávka autobusu směr Slaný a Rakovník je vzdálena cca 150 m, škola ve 4 km vzdálených Tuřanech, školka, obchod 2 km Jedomělicích. Výborná dostupnost hlavního města po D7, Letiště Václava Havla 20min. jízdy.

Mapa