Naše reference

Prodej pozemku k bydlení, 1543m2, ve vesnici Skramníky, obec Klučov, okres Kolín

Prodáno

Naše reference:

Dobrý den, jsme spokojeni, prodej se uskutečnil v poměrně krátké době a bez problémů vše při iniciativním přístupu makléře. Jenom nevím, proč se mi v hodnocení neobjevila pátá hvězdička celá. ale to na našem hodnocení nic nemění. Děkujeme. Bohumil Bydžovský, 19.6.2020

Shrnutí

Okres Kolín
Kraj Středočeský kraj
Země Česká republika
Typ nemovitosti: Pozemky
Prodej / Pronájem: Prodáno
Typ nemovitosti: Pozemky
Typ nemovitosti upřesnění: Pozemek, bydlení
Stav: Prodáno
Evidenční číslo: DS3311
Využití: Nekomerční
Plocha: 1543 m2
Plocha pozemku: 1543 m2
Sítě: 230V, 400V, Internet, Kanalizace
Umístění: Klidná část obce
Dostupnost pozemku: Asfaltová silnice
Terén pozemku: Rovinatý
Porosty na pozemku: Tráva
Vybavenost: Školka
Doprava: Autobus, Silnice
PENB: 0.00
Kraj: Středočeský
Okres: Kolín
Obec: Klučov

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve vesnici Skramníky, součást obce Klučov, v okrese Kolín, který má celkovou výměru 1543m2. Pozemek je určený pro bydlení a nachází se na hezkém, klidném místě uprostřed řadových domků. Na pozemku bude do třech měsíců zavedena elektřina a kanalizace. Přípojky již na pozemku jsou. Vodovod ve vesnici není, bude v horizontu několika let, ale po zřízení studny na pozemku získáte výbornou místní vodu.

Uprostřed návsi se rozkládá rybník lemovaný lípami a kaštany. Na kopci stojí farní chrám Štětí sv.Jana Křtitele. Dopravní dostupnost: ve vesnici bus, autem z Kolína 20min. cesty, 2min. jízdy autem na vlak.nádraží, zast.Tatce. V obci Klučov - 4km od Skramníků je mateřská škola. V okolních obcích obchody a zdravotní péče. Pozemek je volný ihned, více informací u makléře.

Mapa